O 32 let mladší partner herečky a někdejší principálky Divadla Radka Brzobohatého připravil ženě svého srdce různé ošemetné chvilky. Po zásnubách s Hanou Gregorovou, k nimž jí daroval zásnubní prsten za 100 tisíc, a po následném rozchodu dělal kontroverzní Ondřej Koptík všechno možné, aby ji dostal zpátky. Když se mu to pak nakonec skutečně podařilo, snaží se po jejím boku sekat latinu. A přestože předtím nikdy neměl problém vyjadřovat se do médií o svém vztahu s tmavovlasou umělkyní a zveřejňovat nejrůznější, málem až intimní, fotky, nyní je na slovo skoupý.

Je ale pravdou, že pro Extra.cz Koptík připustil, že by svou vyvolenou přece jenom – podruhé – požádal o ruku. Přijít už o ni podle všeho nechce. „Je to velmi citlivé téma. Žiji spokojený život. Když se bavíme ale o svatbě, já nemohu a ani si netroufnu mluvit za Hanku, to mi nepřísluší,“ vysvětloval Ondřej.

„Pokud jde o mě, mám z minulosti téměř dořešené nějaké finanční závazky a Hanku bych si rád vzal. Ovšem musela by chtít i ona. A já nebudu mluvit o jejím stanovisku. Kdyby ovšem chtěla, určitě budu rád a půjdu do toho,“ přiznal mladý muž, který se živí jako řidič taxi.

Pokud by se tedy Gregorová chtěla znovu vdávat, má obrovskou příležitost, jelikož jí Koptík nabízí své srdce na dlani. „Není co říct, žijeme dobrý život a jsme šťastní, to je celé,“ dodal pro Extra.cz partner ženy, která má za sebou již dvě manželství, z nichž vzešli dva (dnes již dospělí) potomci. Je však ironií, že se proslýchá, že mají s matkou poslední dobou velice chladný vztah. Příčinou odcizení mezi Gregorovou a jejími ratolestmi by měl údajně být právě Koptík…

VIDEO: Hana Gregorová s přítelem Ondřejem: Chodíme tam, kde nás nikdo nevidí!

Video
délka: 01:20.67

Hana Gregorová s přítelem Ondřejem: Chodíme tam, kde nás nikdo nevidí! Petr Soukup,David Turek, Markéta Reinischová

Fotogalerie
62 fotografií