Ne že by topmodelka žijící s rodinou na Miami zapomněla svou rodnou řeč. V pražském Karlíně bude moderovat galavečer Global Social Awards, na kterém budou oceněni nejvlivnější lidé na sociálních sítích z celkem 19 zemí světa, od USA přes Indii a Čínu až po JAR.

Velké přípravy

Kdo jiný by měl takovým večerem provádět než Češka, která dobyla svět a na sociálních sítích ji sleduje na 800 tisíc příznivců. Česká supermodelka navíc bere přípravy opravdu vážně. „Přijde mi neuvěřitelné, že taková obrovská a exkluzivní akce se koná zrovna v České republice. Budou tu úplně všichni z celého světa,“ řekla Karolína Blesku. „Nervózní nejsem, ale musím být připravena na vše!“ dodala.

Miss Universe dostala Krtečka

Na pódiu Fora Karlín přivítá Kurková například švédskou školačku a nejznámější ekologickou aktivistku světa Gretu Thunbergovou (16). Ta svým proslovem před hlavami EU o globálním oteplování ohromila i Arnolda Schwarzeneggera (71) či nejsledovanějšího instagramového básníka Attica, jehož tvář nikdo nezná, jelikož ji skrývá pod maskou.

V celé své kráse se naopak na červeném koberci předvede Miss Peru Universe 2016 Valeria Piazzaová (29). V hotelu dostala plyšového Krtečka. „Nevím, co to je, ale je to ten nejroztomilejší dáreček,“ radovala se z pohádkové postavičky.

Unikátní večer doprovodí také hudební show, na které vystoupí německý písničkář se španělskými kořeny Nico Santos (26) či švédská rebelka Alma (23). „Přiletěla jsem v úterý brzy ráno a už se nemohu dočkat, až všechny uvidím a rozjedu to na parketu. Snad roztančím i krásnou moderátorku,“ řekla Alma.

Fotogalerie
148 fotografií