Na YouTube už má Nico Santos úctyhodných 35 milionů zhlédnutí a za prodeje v Německu a Rakousku získal platinovou desku. V České republice se představí poprvé a zazpívá dva singly, první bude multiplatinový Rooftop a druhým Nicova novinka. 

V Praze se Nico ukáže se svou pětičlennou kapelou složenou podle jeho slov z pouličních hudebníků. „Vyhledávám blízkost ulice. Pro mě je ulice místem pravdy… Jsem opravdu nadšený, že budu vystupovat na Global Social Awards, budu poprvé v Praze. Vidíme se tam v květnu,“ vzkázal Nico svým fanouškům.

Nico Santos, vlastním jménem Nico Wellenbrink je šestadvacetiletý Němec, který stihl během své kariéry spolupracovat s umělci, jako jsou Bushido (spolupracoval s Karlem Gottem na písničce Für Immer Jung), Shindy (30), Helene Fischerová (34) nebo Mark Foster (35). S Robinem Schulzem (31) připravili hudbu k populárnímu filmu Fakjů pane učiteli 2.

Na konci roku 2018 vydal svou debutovou desku Streets of Gold. Nico Santos v ní mistrně pluje napříč různými žánry rocku, hip hopu, neo soulu, popu, R&B. „Co mám na svém albu nejraději, je právě hudební pestrost. Dává mi prostor diverzifikovat mé budoucí koncerty,“ komentoval Nico. V současné době se chystá na své dubnové turné po Německu.

Na galavečeru Global Social Awards vystoupí také Nicova rodačka Alice Mertonová (24) nebo populární finská zpěvačka ALMA (23). Moderátorkou anglicky moderovaného večera bude Karolína Kurková (35). 

O Global Social Awards

Global Social Awards jsou vyvrcholením Social Awards, které ukazují celosvětové trendy, hledají rostoucí hvězdy a oceňují populární influencery ze světa sociálních médií. Global Social Awards poukazují na zajímavé příběhy ze sociálních sítí, které oslovily a zaujaly fanoušky v různých zemích světa.

V rámci Global Social Awards se koná také Meet and Greet (setkání s influencery) a GLOSA Talks, moderní konference, kde se setká více než 20 osobností spjatých se světem sociálních médií s influencery, marketéry, významnými hosty z celého světa, profesionály z oboru, novináři a srdcovými fanoušky během otevřených debat.

Vstupenky na galavečer Global Social Awards, který se koná 29. května ve Fóru Karlín, jsou v předprodeji v sítích GoOut.cz a Ticketmaster. 

VIDEO: Finále Global Social Awards bude uvádět Karolina Kurková

Video
délka: 00:40

Karolina Kurkova - moderuje David Turek, Aleš Brunclík

Fotogalerie
53 fotografií