O Global Social Awards

Global Social Awards jsou vyvrcholením Social Awards, které ukazují celosvětové trendy, hledají rostoucí hvězdy a oceňují populární influencery ze světa sociálních médií. Poukazují na zajímavé příběhy ze sociálních sítí, které oslovit zaujmout fanoušky v různých zemích světa. V rámci Global Social Awards se koná také moderní konference, kde se setká více než 20 osobností spjatých se světem sociálních médií s influencery, marketéry, významnými hosty z celého světa, profesionály z oboru, novináři a srdcovými fanoušky během otevřených debat.

Finalisté

Finalisté Global Social Awards pocházejí z celkem devatenácti zemí ze všech kontinentů. Nechybí představitelé USA, Indie, Číny, ale také Peru nebo Indonésie. Ve čtyřech kategoriích (Fun & Entertainment; Social Impact & Change; Inspiration & Influence; Rising star), které vychází z podstaty lidských emocí a z toho, co dobrého sociální sítě přináší, se objevují osobnosti s velmi silnými osobními příběhy.

Mezi finalisty je třeba Ross Smith (@smoothsmith8), fotbalista ale především oblíbený tvůrce videí, který se proslavil komediálními videi se svou 92letou babičkou. Společně boří generační bariéry i mnohé předsudky a baví miliony fanoušků svými bláznivými nápady. Rossova babička se nemůže dočkat, až přijede do Prahy.

Nebo Paola Antonini (paola_antonini) je půvabná brazilská modelka, která přišla před několika lety při vážné nehodě o nohu, přesto si naplno užívá život. Pravidelně surfuje, plave a svůj handicap rozhodně neskrývá. Svým pozitivním přístupem inspiruje miliony fanoušků a mění společenské předsudky o životě handicapovaných.

Za Českou republiku soutěží Anna Šulcová (@anasulcova). Jen málokdo z mladé generace nezná sympatickou influencerku, kterou jen na Instagramu sleduje přes 576 tisíc fanoušků a patří k nejvlivnějším osobnostem Česka. V rámci národního kola Czech Social Awards získala hned 3 ocenění.

Těšit se dále můžete i na jména jako: Bonang Matheba,Tyler Oakley, Tatsuya Tanaka, Gus Kenworthy, Tyler Oakley, Rupi Kaur, Prince Ea...

Fotogalerie
24 fotografií