Na pouhé čtyři dny si takříkajíc odskočila Karolina Kurková od své floridské plotny, aby splnila pracovní závazky, a hned se zase vrací k dětem. „Byla jsem pozvána na přehlídku TwinSet, tak jsem přiletěla jen na otočku. Rodiče se do Česka vrátili před týdnem, předtím byli tři měsíce u mě. I díky tomu synové skvěle mluví česky,“ pochlubila se modelka, která s manželem Archiem Drurym a syny Noahem (3) a Tobinem (9) žije na floridském Miami nebo v New Yorku.

Vždy pro mě bylo důležité, aby děti mluvily česky. Tráví tu i u dědečka a babičky prázdniny. Starší syn Tobin se teď rozhoduje, že by v Česku chtěl studovat. Obor se zatím neustále mění, jak to bývá u dětí jeho věku,“ svěřila nadšeně topmodelka, která je evidentně ze synova zájmu o její rodnou zemi šťastná. 

Myslím si, že by mohl studovat historii. Tobin ji totiž miluje. V létě jezdíme po hradech a zámcích, taky tu vždy jde do fotbalového tábora a je skvělé, že tam získává kamarády a hlavně řeč. Dokonce už zná i slova, která nejde publikovat,“ svěřil tatínek Karoliny, který by spolu s manželkou starost o vnuka uvítal. „Prarodiče jsou na světě, aby děti rozmazlovali,“ dodal hrdý dědeček.

VIDEO: Karolina Kurková v Praze! Její synové mluví Česky díky prarodičům.

Video
délka: 04:32

Karolina Kurková v Praze! Její synové mluví Česky díky prarodičům. David Turek, Aleš Brunclík

Fotogalerie
27 fotografií