Usměvavá a pozitivně naladěná Bethany Mota zažila odpoledne v hotelu Hilton vřelé přivítání. Na krásnou youtuberku, která ukazuje mladým slečnám, jak správně používat kosmetiku a stylově se oblékat, stály teenagerky dlouhé fronty. Pro své fanynky měla pouze hodinu, ale přesto se snažila se všemi vyfotit a prohodit několik slov. 

Módní nápady z Prahy

Každý byl velmi milý a každý tu byl stylový. Jejich outfity byly roztomilé a pro mě inspirativní,“ vystřihla Bethany Mota poklonu pražským děvčatům. Sama byla překvapená, že se její videa šíří i takto daleko: „Je šílený, že lidi to znají tak daleko od domova. Svět mi připadá mnohem menší, což je skvělý,“ popsala své pocity módní ikona.

Do Prahy zavítala již podruhé a rozhodně nehodlá sedět na zadku v hotelovém pokoji: „Nemám zatím žádné pevné plány. Minulou noc jsem jen tak chodil po okolí a bylo to opravdu nádherné. Ráda bych viděla Pražský hrad, trochu nakupovala, ale jsem prostě otevřená všemu,“ popisuje svoje pražské neplány.

Milionářka za kamerou

S natáčením videí začala červnu 2009, kdy radila lidem, jak se vyrovnat se stresem z šikany. Fanoušci ji ihned začali raketově přibývat a postupně se začal rozšiřovat i její záběr. Přes YouTube začala radit ženskému publiku, jak se šik obléct a nalíčit. Vydala několik hudebních singlů nebo si zatančila v americké veri Star dance. Za vlastní produkty začala vydělávat miliony a dokonce uspořádala tour po USA, kde se setkávala se svými fanoušky. Jejími obdivovateli se staly dokonce další celebrity.

Bethany Mota zavzpomínala na svoji první návštěvu Prahy a pochválila pražská děvčata:

Video
délka: 01:30

Bethany Mota Jiří Marek, Blesk

V rozhovoru pro Blesk.cz se zamyslela, kterého setkání s celebritami si váží nejvíce. Vystupovala totiž v show Ellen DeGeneres a v roce 2015 dělala také rozhovor s Barackem Obamou, když byl prezidentem Spojených států Amerických. „Setkání s Obamou byl jeden z nejvíc cool momentů, protože jsem si nikdy nemyslela, že budu v té pozici. Bylo to jako sen. Bylo to určitě setkání, které už jen tak něco nepřekoná,“ svěřila se Bethany Mota. Její fanoušci ji mohou vidět v Praze do středy a dokonce z našeho města něco natočí!

Fotogalerie
10 fotografií