Jedinou přímou příbuznou zesnulého Daniela je sestra Lenka, která náhlý odchod milovaného bratra velmi těžce nesla. Během posledního rozloučení v motolském krematoriu dokonce zkolabovala a skončila v nemocnici na kapačkách. A tak stěhování a likvidování veškerých věcí nechala na Danově bývalé družce Zuzaně Kardové.

Ta ještě předtím, než se pustila do vyklízení jeho věcí, tak společně s režisérem F. A. Brabcem (64) a přáteli natočila videoklip, který bude poslední tečkou za jeho odchodem. „Chtěli jsme to nějak důstojně ukončit a rozhodli jsme se, že v domě, kde žil a zemřel, natočíme klip, který pak zveřejníme. Danovi by se to určitě líbilo."

„Až pak si každý může vzít, co chce," svěřila se Blesku Zuzana. V klipu se objeví i její dcera Tereza, která smrt otčíma stále těžce nese, nebo manžel Evy Pilarové (79) Jan Kolomazník(66), který patřil mezi jeho blízké přátele.

„Vezmu si pět košil, dva obleky, havajské věnce, kameru a asi 300 kazet s natočeným materiálem z Danových cest po celém světě. Až bude čas, tak se na to s Frantou Brabcem chceme podívat a třeba vznikne dokument," dodala Kardová, která s Nekonečným žila 19 let.

VIDEO: Pohřeb Dana Nekonečného (†52) jako karneval! Samba v krematoriu!

Video
délka: 23:36

Pohřeb Dana Nekonečného (†52) jako karneval! Samba v krematoriu! aleš brunclík

 

 

Fotogalerie
39 fotografií