Oprah Winfreyová patří dlouhodobě mezi nejoblíbenější moderátorky ve Spojených státech a svými fanoušky byla dokonce před pár měsíci přesvědčována, aby kandidovala na novou prezidentku USA. Ve svém nedávném rozhovoru přišla řeč i na její kamarádku Meghan Markleovou, která odmítla oznámit ihned po narození svého miminka jméno a pohlaví dítěte a také razantně zamítla pózování novinářům jen několik hodin po porodu.

„Být schopna se postavit zažitému protokolu a jasně stanovit, co je dobré pro její dítě a její rodinu a kvůli tomu dělat věci jinak, než jak je to zažito po tisíce let? Jsem na ni neskutečně hrdá," nechala se slyšet Oprah v rozhovoru pro The Hollywood Reporter. „Kdo by taky byl schopný vstát a pózovat celému světu jen chvíli potom, co porodí?" řekla moderátorka. 

Oprah, která se jako jedna z mála hollywoodských hvězd účastnila i královské svatby, navíc nedávno přispěchala i s obhajobou vévodčiny pověsti. „Myslím, že kdyby ji lidé skutečně znali, věděli by, že je nejen půvabná a dynamická, ale také naprosto úžasná, milující, vřelá žena s dobrým srdcem. Myslím, že je nespravedlivé, jakou nálepku jí dala média," zastala se Meghan Oprah. 

VIDEO: Oprah Winfreyová měla při přebírání ceny na Zlatých glóbech opravdu působivou řeč 

Video
Video se připravuje ...

Oprah Winfrey měla při přebírání ceny opravdu působivou řeč facebook

Fotogalerie
61 fotografií