Jsou jí teprve čtyři roky, ale už dobývá svět. Také prostřední ze tří dětí prince Williama (36) a vévodkyně Kate (37), dcera Charlotte, zvaná domácky Lottie, již delší dobu objevuje svou roli coby sympatická reprezentantka vládnoucí dynastie. 

Rodiče se nijak netají radostí, kterou jim poskytuje zvídavá a energická princeznička a malá holčička, která je podle mnohých velmi podobná své prababičce, královně Alžbětě II. (93). Ale už od nejútlejšího věku si musí zvykat na pozornost, kterou vzbuzuje.

„Všechno nejlepší k narozeninám, princezno Charlotte! Vévoda a vévodkyně z Cambridge s vámi rádi sdílí tři nové fotografie princezny Charlotty před jejími čtvrtými narozeninami,“ objevilo se na sociální síti u nejnovějších fotek, které pořídila Kate v dubnu v Kensingtonském paláci a také doma v Norfolku. Zachycují Charlotte s jejím typickým výrazem ve chvílích hry, kterou nečekaně umožnilo jinak často nevlídné britské aprílové počasí.

Charlotte na snímcích ukazuje svou hravou a sebevědomou povahu, na kterou neopomenul upozornit už dříve ani William. Zmínil se totiž o tom, že je to právě malá Charlotte, kdo u nich doma vládne. Zatím je také nejkrásnější princezničkou královské rodiny, ovšem zanedlouho se možná bude muset o slávu dělit i s malou sestřenicí... Vévodkyně Meghan (37) totiž podle všeho brzy porodí (či už dokonce porodila?) právě dceru.

Jinak se ale Charlotte musela smířit s tím, že s rodiči nebude trávit tolik času, kolik by jí asi bylo milé. V současnosti pravidelně navštěvuje školku Willcocks Nursery v Kensingtonu, která si účtuje školné ve výši 600 tisíc korun ročně.

VIDEO. Připomeňte si, jak se Charlotte dokáže i pořádně vztekat! Takhle vyváděla na letišti...

Video
délka: 01:56

Princezna Charlotte už toho má dost! Vztek malé holčičky na letišti. Youtube/Supermámy

Fotogalerie
54 fotografií