Po pětadvaceti letech náhlý konec! Tak zvenčí působí zvěsti o konci manželství Maroše Kramára s tmavovlasou právničkou Natašou. Ani jeden z bývalých partnerů se zatím nijak moc nevyjadřoval. Zejména žena držela vyloženě jazyk za zuby. Co za tím je?

„Nikdo mě nekontaktoval, měla jsem pocit, že se mě to netýká a na jedné straně mi to vyhovovalo,“ vysvětlila nyní pro slovenský Nový čas Nikitinová ohledně krachu vlastního manželství. 

S Kramárem známým například i z Ordinace v růžové zahradě 2 má přitom tři potomky - osmnáctiletou Tamaru, o rok mladšího Timura a nejmladšího - desetiletého Marka. „Hlavně kvůli dětem nemám vůbec potřebu a nechci cokoliv řešit a komentovat,“ doplnila a žádné další detaily už nepřipojila. 

Těžko tak říct, co si myslí o tom, že její bývalý muž už byl spatřen po boku jiné ženy, což vyvolalo šuškandu o tom, jestli už si náhodou nestihl najít náhradu. Nakonec ale vyšlo najevo, že se jedná o jeho manažarku. Zda je mezi nimi něco víc než jen pracovní spolupráce, ale zatím není jisté. „To jsou věci, které přijdou-nepřijdou. Uvidíme, k tomu bych se nevyjadřoval, je to moje soukromí,“ pokrčil charismatický Slovák rameny pro Nový čas a novou lásku tak ani nepotvrdil, ani nevyvrátil. 

VIDEO: Maroš Kramár: Překvapilo mě, že Bartoška nepřestal kouřit!

Video
délka: 02:43

Maroš Kramár: Překvapilo mě, že Bartoška nepřestal kouřit! redakce Blesk

Fotogalerie
31 fotografií