Přiznává, že nahnáno má skoro pořád. „Jsem normální člověk, strach k tomu patří. Nejvíc jsem ho ale musel překonávat ve chvíli, kdy jsem měl slaňovat ze žižkovské věže,“ prozrazuje v rozhovoru pro páteční Blesk tv MAGAZÍN.

„Vzniklo to tak, že jsme seděli v hospodě a já jen tak mimoděk něco prohodil, ani jsem to nemyslel vážně, a ostatní se toho hned chytili a začali mě hecovat. Říkali, že to nedám, že to nezvládnu, takže nešlo couvnout, to je snad jasné,“ popisuje se smíchem moderátorský parťák Maroše Kramára (59).

Přestože často hazarduje se životem, na světě je rád. „Já život přímo nasávám. A k tomu sem tam potřebuju balancovat tak trochu na hraně, protože ten prožitek je pak o to intenzivnější,“ vysvětluje Vláďa.

To, že pokusy, které v televizi každý týden na vlastní kůži testuje, nejsou jen naoko, dokazuje i jeho speciální pojištění. „Nedávno jsem dostal speciální pojistku od jedné české pojišťovny, čehož si moc vážím. Je to tedy pojistka na smrt, takže bych si ji moc neužil, ale tak aspoň děti by měly radost,“ dodává Kořen s humorem sobě vlastním.

VIDEO: Vladimír působí také jako starosta Říčan. Tam nedávno zažili dramatický požár...

Video
délka: 01:58

V Říčanech hoří střecha školky v nákupním areálu Lihovar. Aktu.cz

Fotogalerie
15 fotografií