Zpěvačka přivítala jaro vystoupením v pražském kostele sv. Šimona a Judy. Hned nato ji fotografové Aha! přistihli, jak »zhřešila« s urostlým a zarostlým mladíkem, který jí jako správný gentleman nesl kufr i květiny.

Okouzlená jarní nocí a vydařeným koncertem se Lenka přestala kontrolovat a partnera odměnila sladkým polibkem na chodníku. Ve víru noci poté zmizeli v jednom z pražských domů.

Po porodu syna Edwarda (4) Dusilová nechala volný prostor spekulacím, kdo je jeho tatínkem. „Žiju s otcem našeho dítěte. Ale asi ho neznáte – a zrovna je někde na turné,“ přiznala Dusilová před dvěma lety primáckému Top Staru a více se už na toto téma nechtěla nikdy vyjadřovat.

Lenka sice zrušila koncert, ale nyní se její příznivci dočkali a se zpěvačkou v kostele přivítali jaro. A energie jí opravdu nechyběla. Síly jí dokonce vystačily i na „pokoncertní“ romantickou procházku městem. Je snad onen galantní muž, s nímž se líbala na ulici, otcem jejího dítěte? Na to už samozřejmě neodpověděla.

Nelze přehlédnout, že se zpěvačka poslední dobou ztrácí před očima. Během předávání prestižních cen Anděl letos v březnu se Lenka celou dobu držela jen v zákulisí a po předání ceny hned odjela. Nedala prostor se na cokoliv zeptat, a tak neznáme důvod jejího rapidního hubnutí. Předtím dokonce zrušila koncert v Českém Brodě.

VIDEO: Lenka Dusilová: Z Varů letí do Číny! A pak chce volno na vsi

Video
délka: 01:11.40

Lenka Dusilová: Z Varů letí do Číny! A pak chce volno na vsi. Blesk TV

Fotogalerie
42 fotografií