Historie se mohla opakovat. Libor Bouček se snažil vyjednat, aby se na večer předávání cen Anděl 2016 dostavil zpěvák vyléčený z rakoviny Karel Gott. Situace měla být stejná jako na Slavících v loňském roce. Jelikož ale Mistr nebyl nominován na žádnou cenu, nedostavil se. „No my jsme se o tom s Karlem i bavili nějakým způsobem,“ řekl Aha! Bouček. „Ale myslím si, že Karel to sledoval, protože jsme si psali,“ dodal.

Karel Gott tedy nedorazil. Bouček měl v záloze ještě jedno eso, které mu nakonec také nevyšlo. „Já jsem mu posílal jednu fotografii, protože jsem měl ještě takovou předtáčku, která se tam nakonec nevešla,“ naznačil Libor. „Celé to bylo o tom, že jsem se snažil prodat českou hudební scénu čínským podnikatelům a oni vlastně furt chtěli koupit jenom Karla Gotta. Takže to jsem mu posílal, jestli je to v pohodě,“ prozradil Bouček s tím, že Gott tím vůbec nebyl dotčen, naopak.

„Tak byl potěšen. Myslím si, že z toho, co se okolo Mistra děje, se zotavuje. Je čím dál tím lepší a lepší. Opravdu tu chyběl a rozhodně sem taky patří,“ dodal Bouček. Nakonec se ale jeho pokus o vtip neodvysílal. Za což může být rád. Není totiž pochyb o tom, že by se na něj zvedla vlna kritiky jako na zpěvačku Lenku Dusilovou nebo zpěváka Davida Kollera, kteří v přímém přenosu vyslovili svůj názor na prezidenta ČR Miloše Zemana a vedení republiky.

VŠE O CENÁCH ANDĚL NALEZNETE ZDE!

Fotogalerie
9 fotografií

Video
délka: 01:40

Moderátor Andělů Libor Bouček: Chtěl prodat Gotta čínským podnikatelům! Petr Soukup, Markéta Reinischová