Dominika Gottová byla v úterý přes poledne, kdy někdo dokázal i bez asistence sdělovacích prostředků falešnou zprávu o smrti nejpopulárnějšího českého umělce všech dob rozšířit mezi neuvěřitelné kvantum lidí, zrovna v práci.

Nebyla tedy u telefonu, a nemohla si tak přečíst desítky zpráv s dotazem, co se stalo jejímu tátovi a jestli je pravda, že zemřel. „Byla jsem na mobilu až později a úplně jsem se vylekala!“ svěřila exkluzivně deníku Blesk. Na rozdíl od jiných má ale výsadu, že nemusí propadat panice. Vzala telefon a rychle se uklidnila. „Nevěřila jsem tomu, a proto jsem mu hned volala. Táta žije a doufám, že ještě dlouho bude!“ přeje si Dominika.

Gottova dcera nechápe, kdo tak ohavnou spekulaci a akci vymyslel a vypustil mezi lidi. „Bože, táta přece ještě neumírá, takže nevím, kdo s tímhle nápadem přišel! Koho jsou to spekulace?“ dodala vytočeně. Jak to jen půjde, chce Dominika přiletět do Česka a tátu osobně navštívit.

Znovu v nemocnici?

Karel Gott byl kvůli zánětu dýchacích cest v nemocnici minulý týden pět dní, v neděli ho propustili do domácího léčení. V úterý, kdy se na sociálních sítích objevila fáma o jeho skonu, byl ale ve Všeobecné fakultní nemocnici na Karlově náměstí znovu. Podle informací Blesku podstoupil pravidelný odběr krve na hematologii. Nyní by podle našich informací měl pokračovat v domácím léčení.

VIDEO: Dominika Gottová o psychických potížích: Táta mi zaplatil léčbu!

Video
délka: 00:30
1080p 720p 360p

Dominika Gottová o psychických potížích: Táta mi zaplatil léčbu! Tereza Kuhnelová, redakce Blesk

Fotogalerie
103 fotografií