Podivným spekulacím nejprve o smrti pěvecké legendy zatnul tipec sám Gott, když se fanouškům ozval na sociální síti. Mlčet ale nemohla ani jeho kolegyně a kamarádka Ilona Csáková (48), která nejprve jeho vzkaz sdílela, a posléze dokonce zveřejnila snímek slavíka s chotí.

„No comment...,“ napsala poměrně nakvašeně zpěvačka na facebook u fotky, na níž je Gott zachycen na horách po boku manželky Ivany (43). Slavný pár sedí na sněžném skútru v zasněžené krajině a vypadá víc než spokojeně a odpočatě.

Csáková, s níž se Gott přátelí již dlouhá léta a byl i na její svatbě, tak poskytla fotkou zimních radovánek důkaz o tom, že Karel je živ a zdráv a má energie na rozdávání. Skoro by se tak i zdálo, že slavík s manželkou tráví čas na horách právě s Ilonou, která v posledních dnech fanoušky zásobuje řadou snímku z lyžovaček.

Jenže je v tom háček. Někdejší představitelka muzikálové Kleopatry si i se svými dětmi užívá jarních prázdnin v Jeseníkách v Petříkově, jak sama přiznala. „Je to tady pohádkové,“ pochvalovala si v úterý na sociální síti. Zato o Gottovi a jeho rodině jdou naopak zvěsti, že vyrazili do hor o něco dál – až do italských Alp.

Vyrojila se tak už i teorie, že zpěvačka zveřejnila starší fotografii. Pravděpodobnější ale je, že i když tráví oba čas někde jinde, dostaly se podivné zprávy o skonu slavíka i k ní, a tak dostala strach a kontaktovala ho sama. Snímek tak mohla dostat jako odpověď, že je všechno v tom nejlepším pořádku.

Ostatně i sám Mistr už na svém facebooku všechny uklidňoval fotografií od Lenky Hatašové a jasným vzkazem tomu, kdo o něm chmurné zvěsti šíří. „Rád bych se podíval do tváře té osobě, která mě dnes pohřbila zaživa. Snad se u toho aspoň dobře pobavila. Pro ty, kteří se o mě bojí, vzkazuji: fajn se mám,“ napsal zpěvák, kterého přitom před nedávnem propustili z nemocnice. 

VIDEO: Karel Gott: Bál jsem se, že své dílo nedokončím! Mé dny byly sečtené!

Video
délka: 03:17.16

Karel Gott: Bál jsem se, že své dílo nedokončím! Mé dny byly sečtené! Lukáš Červený

Fotogalerie
50 fotografií