Rozvod Lucie Vondráčkové a Tomáše Plekance se táhne už pár měsíců, a dokud se neshodnou na výši alimentů na jejich syny Matyáše (7) a Adama (3), bude to ještě nejspíš běh na dlouhou trať.

Zpěvačka je proto ráda, že během manželství nezůstala finančně závislá na svém muži, ale postarala se sama o sebe. „Protože jsem podepsala předmanželskou smlouvu, brala jsem to tak, že ukončit všechno, co jsem milovala, by bylo riskantní. Neměla bych pak opravdu nic, kdyby manželství ztroskotalo. A měla jsem pravdu,“ svěřila se v týdeníku Téma Lucie.

Přestat úplně pracovat je to nejhorší, co může žena ve vztahu udělat. Ztratí totiž samu sebe. Navíc mi připadalo fajn, že konečně o prázdninách bude mít tatínek kluků možnost být měsíc s dětmi. Celý rok čas neměl a kluci na něj nebyli zvyklí,“ doplnila s tím, že je dnes ráda, že tak učinila. Jen díky tomu neztratila v Česku svou základnu fanoušků.

Tuto předmanželskou smlouvu chtěla napadnout její právnička v Kanadě, podle níž by měla Lucie nárok na půlku majetku, ale ta jí to prý zakázala. „Nemám v úmyslu brát manželovi to, co si tvrdě vydřel. Nestojím o to. Pracuju ráda sama a nepotřebuju, aby mě živil někdo jiný. Jediné, co chci a co mi Tomášem nabídnuto nebylo, je svobodná budoucnost pro naše kluky.“

„Že budou moct studovat a žít tam, kde budou chtít. Že budou zvyklí mluvit několika světovými jazyky. Že se jejich matka nebude muset ptát, jestli můžou dělat plavání nebo parkour. Že nebude muset škemrat o povolení k čemukoli, co pro ně bude nové a zajímavé,“ vysvětlila v Téma s tím, že vše, co od urgentního soudu v Kanadě od Plekance dostává, jde na studijní konto synů, které jim založila.

VIDEO: Vondráčková o krachu vztahu: Rychlost rozchodu byla zběsilá!

Video
délka: 04:42
1080p 720p 360p

Vondráčková o krachu vztahu: Rychlost rozchodu byla zběsilá! FTV Prima

Fotogalerie
51 fotografií