Podle kanadského serveru La Presse podal hokejista žalobu na produkční společnost Marcova Productions, kterou vlastní režisérka Martina Adamcová (52) alias četařka Babinčáková z Tankového praporu. Jedná se o kauzu údajné horentní sumy 3,4 milionu korun, kterou Plekanec půjčil právě Adamcové na film The Perfect Kiss.

Ve snímku, z něhož se záhy po premiéře vyklubal propadák, si hlavní úlohu zahrála právě jeho žena Vondráčková, se kterou se hokejista právě rozvádí. Zatímco Tomáš tvrdí, že se jednalo o půjčku, režisérka mluví o investici a tvrdí, že nic nedluží. Brání se tím, že částka byla již v únoru 2017 převedena ze společnosti Marcova Productions na jinou firmu (taktéž její), k čemuž měl dát podle ní Plekanec souhlas. Společnost se zpozdila s platbou úroku 6 %, ale Adamcová je prý připravena vše dodržet.

Podle kanadských médií Tomáš slova o souhlasu popřel. Jelikož z peněz zatím neviděl ani korunu, rozhodl se je prý nyní vymáhat soudně. „Chtěl podpořit kariéru své ženy a dětí u filmu. Jenže pak své děti a ženu opustil. Myslím, že se tím jeho podporování rodiny trochu změnilo. Je zřejmé, že žaloba je osobní mstou vůči jeho manželce,“ opřela se do něj za to »četařka Babinčáková«.

Sám sportovec, který se po rozchodu s matkou svých dvou dětí Vondráčkovou, schází s tenistkou Lucií Šafářovou (31), se ale k celé komplikované situaci nechce vyjadřovat. „Pan Tomáš Plekanec nebude veřejně komentovat prohlášení a názory paní Adamcové,“ cituje web eXtra.cz hokejistova kanadského právníka Martin Côté. Ten má prý na starosti právě případ ohledně dluhu Adamcové.

VIDEO: Rozchod Vondráčkové s Plekancem: Láska jim páchala bolest!

Video
délka: 00:37
1080p 720p 360p

Rozchod Vondráčkové s Plekancem: Láska jim páchala bolest! Tereza Kühnelová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
65 fotografií