Velkolepou oslavu jubilejních narozenin Nova uspořádala v Obecním domě. Pozvané hvězdy se s grácií prošly po červeném koberci, který se o pár hodin později stal kvůli dešti kluzkou plochou, což se mnohým dámám vymstilo.

Sportovní moderátorka Inna Puhajková (32) si oblékla světlé, dlouhé šaty s vysokým rozparkem, ale aby si neucourala vlečku na mokrém koberci, tak si sukni vykasala tak vysoko, že všem ukázala své bílé kalhotky. „V šatech od Sandry Mark se každá cítí jako hvězda," napsala před večírkem Inna. A měla pravdu, protože polonahá byla na red carpetu za hvězdu. Krásky, které zvolily kratší modely nebo kalhoty, na tom byly o dost lépe.

Odchod domů se moc nepovedl ani dlouhonohé krásce, které to na koberci podjelo. Práskla sebou jak pytel brambor. Ale mobil s rozečtenou zprávou z ruky nepustila a snažila se číst, i když byla v poloze ležmo! Na nohy jí pomohl mladík, který šel za ní.

Aby podobně nedopadla i herečka Lucie Zedníčková (50), tak když zjistila, že jí to v lodičkách podkluzuje, si je raději sundala a domů odešla bosá. I přestože teplota byla na nule, tak to raději riskla, než aby se natáhla jak dlouhá tak široká.

VIDEO: Nova sází i na nové Tváře, například moderátorku The Voice: Její dokonalá prsa ohromí každého

Video
délka: 02:09.28

Moderátorka The Voice má úspěch jasný: Její dokonalá prsa ohromí každého Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
124 fotografií