Známý provokatér Pavel Novotný býval bulvárním novinářem, jehož břitké texty si našly celou řadu čtenářů. A jeho politická kariéra mu nijak nebrání v tom, aby se vyjadřoval v rukavičkách. Na sociálních sítích se často pouští do Kateřiny Kristelové (39) a Tomáše Řepky (45), nyní se obul do Tamary Klusové:

„Ó bóže, děkuji ti, že nemám doma afektovanou manželku, která se touží zviditelňovat… a taky díky, že nevydává vlastním nákladem knihy, které bych musel promovat, protože jsou o ho*nu, stejně jako její ilustrace, nezajímavý hlas a Instagram, ó děkuji ti, že mě nenutí všude ji s sebou vláčet, podmiňovat její participací kdeco a neustále o ní mluvit, případně ji zvát na jeviště, kde na ni nikdo nebyl zvědavý, stejně jako na její názory,“ napsal na Facebook.

Klusovou pak přirovnává k Ivaně Gottové (43), která jednu dobu pojala podezření, že je zpěvačka, a pustila se do hudební kariéry. Dokonce jistou dobu účinkovala v muzikálu. Nakonec však pochopila, že její místo je po boku svého populárního muže Karla Gotta (79) a přestala na jeho slavném jménu parazitovat.

Lidi zajímá rozhovor s Klusem. V reálu přichází interpret, který vleče celou rodinu, vlastně přichází spíš manželka interpreta, která vleče hvězdu, která vleče tři děti, a místo aby ona držela světlo, nosila kafe, držela hubu a starala se o fakany, tak světlo drží obrazně on – a jí buď dáš plnohodnotnou pozici, nebo se na tebe taky může Klus příště vys*at…“

„Úplný inferno je pak jeho zvyk během vystoupení přijít najednou na jeviště s miminkem (dav šílí), z čehož se vyklube roztomilé představování rodiny (tři dětičky na jevišti, dav maximálně šílí), načež přijde nazvučená manželka, která místo aby zamávala a šla s dětmi do pr*ele, tak začne duet (dav neví, jak reagovat, tak čeká, až skončí zábavná etuda‚ děti se toulají po jevišti, do čehož naléhavě zpívá sóla matka),“ popisuje, co ho na Tamaře zlobí nejvíce.

Klusová se totiž před lety pokusila prorazit v pěvecké soutěži Hlas, kde sice neměla úspěch, ale zato se jí podařilo vdát za celebritu. A od té doby se profiluje jako zpěvačka, spisovatelka, ilustrátorka, influencerka a guru všech dokonalých matek i manželek.

„Každá holka chce být slavná, ale podle mě je Tamara Klusová zpěvačka jenom proto, že je nutný ocásek Kluse, sorry jako…,“ prohlašuje Novotný a jeho příspěvek během pár hodin získal skoro tisíc „lajků“. Většina jeho příznivců s ním souhlasí, a mnohým se dokonce ulevilo, když zjistili, že nejsou jediní, kteří mají s touto rádoby celebritou problém.

„Já ho mám rád. Má krásnou rodinu a skutečně rád poslouchám jeho věci. V soukromí je odzbrojující. Ale Tamara je strašně urputná, leze mi na nervy, je rušivá. Ale víš jak, jediným smyslem života jsou děti… a ty mají krásné,“ dodal syn baviče Petra Novotného alespoň jednu pozitivní věc. Ani Tomáš Klus, ani Tamara se k Novotnému ještě nevyjádřili...

Fotogalerie
49 fotografií