Jak již syn Novotného  Pavel (37) prozradil, raději nechtěl tatínkovi smutnou novinu říkat vzhledem k jeho zdravotnímu stavu. Ostatně před dvěma lety ho podobná zvěst o skonu kamaráda Jana Turka natolik vykolejila, že zkolaboval a musel v nemocnici sám bojovat o život.

Tak dramaticky to tentokráte naštěstí nedopadlo. O tom, že parťák Josefa Aloise Náhlovského (68) a spolupracovník kapely Fešáci Mladý už není mezi námi, se už totiž Petr přece jen dozvěděl. Nedopatřením! "Byli jsme s dětmi odpoledne u vody a "děda" si pustil odpolední zprávy na Nově:-(... tak už smutníme všichni..." zalitoval Pavel na Facebooku.

Video
délka: 00:32

Baviči Novotnému tají smrt kamaráda! O náhlém úmrtí Mladého (†63) ani slovo! Blesk TV


Ostatně na Mladého už Pavel na sociální síti zavzpomínal ráno. „Byla s ním neskutečná pr*el, a to za všech okolností. A strašně chytrej chlap to byl. Největší dojem na mě ale udělal, když jsem v pubertě zjistil, že si za bolševika postavil na zahradě vírník. Ta zubatá mě fakt sere s tím, jak si poslední dobou bere jednoho Fešáka za druhým. Vždyť je to chvíle, co nás opustil Fanda Pátek, odchod Honzy Turka jsme doteď neakceptovali a akceptovat stále odmítáme. Když nám to včera na chalupu volali, zavládl u nás veliký smutek, stejný dnes zavládne v celé té obrovské fešácké rodině, protože jsme prostě Pepu měli všichni moc rádi," napsal Pavel.

VIDEO: Zemřel Náhlovského parťák Josef Mladý (†63): Čím se před smrtí živil? Neuvěříte!

Video
délka: 05:07

Zemřel Náhlovského parťák Josef Mladý (†63): Čím se před smrtí živil? Neuvěříte! Zuzana Bubílková, Jan Jedlička, Lukáš Červený

Fotogalerie
34 fotografií