Josef Mladý zemřel v neděli, o jeho skonu se veřejnost dozvěděla ze sociální sítě v pondělí ráno. „Včera nás ve věku 63 let navždy opustil náš bývalý kolega a kamarád Josef Mladý. Spolu s Josefem Aloisem Náhlovským rozdávali fešáckému publiku spoustu radosti a skvělé zábavy. Je nám to velmi líto,“ uvedla na Facebooku kapela Fešáci.

S kondolencí dlouho neotálel moderátor Pavel Novotný, který se s bavičem léta znal díky svému otci. S Petrem je pojilo dlouholeté přátelství. A jelikož na tom Novotný není po mrtvici ještě zdravotně dobře, Pavel rozhodl, že tátovi o smrti přítele neřekne. Když se totiž před dvěma lety dozvěděl o smrti kamaráda Jana Turka, zkolaboval a skončil na několik týdnů v nemocnici, kde lékaři bojovali o jeho život.

„Byla s ním neskutečná prdel, a to za všech okolností. A strašně chytrej chlap to byl. Největší dojem na mě ale udělal, když jsem v pubertě zjistil, že si za bolševika postavil na zahradě vírník. Ta zubatá mě fakt sere s tím, jak si poslední dobou bere jednoho Fešáka za druhým. Vždyť je to chvíle, co nás opustil Fanda Pátek, odchod Honzy Turka jsme doteď neakceptovali a akceptovat stále odmítáme. Když nám to včera na chalupu volali, zavládl u nás veliký smutek, stejný dnes zavládne v celé té obrovské fešácké rodině, protože jsme prostě Pepu měli všichni moc rádi. Nesmutní jen můj táta. My se totiž rozhodli, že mu to neřekneme. Ach jo… Tak odpočívej v pokoji, barde!“ napsal Pavel na sociální síť. „Řekneme mu to nějak opatrně s odstupem…“ dodal.

VIDEO: Zemřel Náhlovského parťák Josef Mladý (†63): Čím se před smrtí živil? Neuvěříte!

Video
délka: 05:07.22

Zemřel Náhlovského parťák Josef Mladý (†63): Čím se před smrtí živil? Neuvěříte! Zuzana Bubílková, Jan Jedlička, Lukáš Červený

Fotogalerie
24 fotografií