Několikrát trestaný Rom Julius Oračko se poprvé objevil v menší roli feťáka v Cestě ven. Krátce nato opět skončil ve vězení. „Hned jsem volal Petru Václavovi (režisér a scenárista), že Julek sedí a jestli by nedokázal něco zařídit. A on mu pomohl, požádal o prominutí půlky trestu a fakt ho dostal ven. A dal mu hlavní roli ve Skokanovi. Borec, toho si vážím! No a já potom Julka dostal k nám, do Chomutova a dal jsem mu ženu,“ svěřil se v rozhovoru pro Téma Zdeněk, který v seriálu hraje cikána Frantu.

V době, kdy seděl, byl Julek troska a feťák, neuměl ani poslat peníze své ženě, a tak poprosil Zdeňka. „Když mi ukazoval její fotky, nemohl jsem věřit, taková tlustá a asi šedesátiletá babka. Spali někde po bouračkách, fetovali. Navíc mi volal režisér Petr Václav, abych Julka po propuštění nechal u sebe a nějak podržel. Tak jsem rozhodl, že ho seznámím se svojí kamarádkou, fajn holkou s dvěma holčičkami,“ pochlubil se Godla. Hned ten večer skončili spolu, zůstali spolu dodnes a mají další dvě děti.

Oračko se už ke své minulosti nevrátil, přestal fetovat, udělal si řidičák a v seriálu Most! díky Zdeňkovi dostal roli Laca.

VIDEO: Po Chanovu vletěl i na nás! Tonda ze seriálu Most! v Blesku: Na natáčení jsem se bál!

Video
délka: 24:33

Po Chanovu vletěl i na nás! Tonda ze seriálu Most! v Blesku: Na natáčení jsem se bál! Blesk TV

Fotogalerie
25 fotografií