Jiří Brabec byl nalezen s prostřelenou hlavou ve vypůjčené chalupě v jižních Čechách. Vše nasvědčuje tomu, že si sáhl na život kvůli milionovým dluhům. „Tam byly aktivity, o kterých já jsem vůbec netušila, do čeho se zapletl,“ prozradila Šárka Rezková v rozhovoru s Lubošem Xaverem Veselým na XTV.cz

Vzhledem k tomu, že Rezková tehdy neměla o jeho problémech moc velký přehled, byla pro ni jeho smrt šokem. Objevily se i názory, že o sebevraždu v Jiřího případě nešlo. „Jirka nikdy nebyl srab, proto nevěřím, že spáchal sebevraždu. Prostě mi to k němu nesedí a myslím si, že to bylo zřejmě nějak jinak,“ uvedla už dříve pro Aha! Naďa Urbánková, která patřila mezi jeho nejbližší kamarády.

A jisté pochybnosti měla i Šárka. „Já jsem se v tom tehdy šťourala, ale tenkrát mě velmi rázně upozornili, abych přestala,“ prozradila vdova v rozhovoru s Veselým. „Potom i policie mi doporučila, abych v tom už nepátrala,“ dodala.

„Ty lidi dokážou udělat takové věci, že to může vypadat jako sebevražda nebo nemusí. Já to netuším,“ prozradila Rezková s tím, že kolem smrti jejího manžela byla spousta nejasností.

 

Fotogalerie
24 fotografií