Z Plekancovy rodiny se nejrůznějšími kanály šíří jeden výpad za druhým, žádné kladné body mu to ovšem v boji s herečkou a zpěvačkou rozhodně nepřináší. Lucie sama, nebo její právník JUDr. Petr Machálek, záhy každé vznesené obvinění snadno vyvrátí, třeba jako poslední osočení tchyně, že marnotratně rozhazovala za dovolené na Kubě, kam měla létat i dvakrát měsíčně. Ostatně pročtěte si sami, kolik Tomášových útoků jen v posledních týdnech nezasáhlo cíl...

3. prosince 2018 - Dovolená na Kubě

ÚTOK: „Nestrádala ani Lucka, ani kluci. Kdyby byl škrt, tak by Lucie nemohla létat na dovolenou na Kubu. Loňský rok i dvakrát za měsíc. Nebo loni na Vánoce, když si bez dětí po Štědrém dnu odletěla na čtrnáct dní do Los Angeles.“ (Plekancova matka Květa pro Extra.cz)

REAKCE: „Kuba... už 3x. Jediná obrana proti Adamovu zimnímu kašli... A požehnání v Kanada mrazech... Zároveň nejlevnější destinace široko daleko.“ (Lucie na Facebooku)

29. listopadu 2018 - Promyšlenost rozchodu

ÚTOK: „Mám husí kůži, když si vzpomenu, co se dělo poslední dva roky. Až teď vidím, jak bylo všechno promyšlené a připravené. A já to celou dobu nevěděl...“ (Tomáš v Magazínu DNES)

REAKCE: „Vyjadřovat se k otázce údajného plánu (2 roky dopředu) paní Vondráčkové je nesmyslné, vzhledem k jeho dlouhodobému poměru se slečnou Šafářovou.“ (z prohlášení právníka)

29. listopadu 2018 - O stěhování synů

ÚTOK: „Stresující je pro ně spíš to, že nevidí tátu. Navíc Lucka celý život říkala, že je v Kanadě jen na návštěvě, a doma jsme se kolikrát bavili o tom, že děti budou tam, kde budu hrát hokej. Tak jsem tady a čekám, jestli to tak bude.“ (Tomáš v Magazínu DNES)

REAKCE: „Kluci chtějí zůstat. Mají tu kamarády, školu, kroužky. Prosí mě, ať nikam nejezdíme. Nechci jim to bořit. Asi tu budu muset ještě chvíli tu zimu vydržet.“ (Lucie pro Super.cz)

29. listopadu 2018 - O veřejných prohlášeních

ÚTOK: „Od našeho rozchodu jsem udělal dvě prohlášení na Facebooku. Na jednom jsme byli domluveni, ve druhém už jsem se musel nějak bránit a říct, že jsou věci jinak.“ (Tomáš v Magazínu DNES)

REAKCE: „Má klientka už v srpnu 2018 nesouhlasila s oznamováním nedořešeného rozvodu na Facebooku. Ve skutečném zájmu dětí je řešit spor mezi rodiči s vyloučením veřejnosti!“ (z prohlášení právníka)

28. listopadu 2018 - Dohoda o škole v Česku

ÚTOK: „Pan Tomáš Plekanec se s PhDr. Lucií Plekancovou Vondráčkovou dohodl ještě před podáním návrhu na úpravu poměrů k nezletilým dětem, že nezletilé děti budou ve druhém pololetí školního roku 2018/2019 plnit školní a předškolní docházku v Česko Britské Základní Škole v Praze 4.“ (právnička Radoňová v Top Staru)

REAKCE: „Pan Plekanec si zřejmě zaměňuje termíny „dohoda" a „jednostranné přání", protože pokud tvrdí, že došlo k dohodě, pak by měl svá tvrzení dokázat. Nemají žádnou dohodu týkající se přestupu dětí v polovině školního roku do jiné školy a v jiné zemi.“ (z prohlášení právníka)

10. listopadu 2018 - O konci v NHL

ÚTOK: „Klub mi nabídl trejd, ten jsem ale odmítl. Vždycky jsem chtěl končit kariéru v Montrealu.“ (Tomáš na tiskovce)

REAKCE: „Má klientka ho několikrát žádala, aby celou situaci přehodnotil, a má-li možnost hrát v NHL, aby zůstal s dětmi alespoň do ukončení školního roku v Kanadě. To však odmítl.“ (z prohlášení právníka)

20. září 2018 - O kontaktu s dětmi

ÚTOK: „Styk s dětmi po jejich návratu do Kanady probíhal pouze o víkendu, pan Plekanec měl zájem o styk v širším rozsahu, ale nebylo jeho žádosti vyhověno s odůvodněním, že styk v tomto rozsahu je dle názoru jeho matky pro děti nejvhodnější.“ (prohlášení Radoňové)

REAKCE: „Lucie Vondráčková vychází manželovi při styku s dětmi maximálně vstříc a umožňuje tento styk dle časových možností manžela, a to ačkoliv ví, že v jejich ještě společném domě je nastěhovaná slečna Šafářová, což je pro ni velmi lidsky těžké a také předčasné ve vztahu k malým dětem.“ (tiskové prohlášení právníka)

VIDEO: Plekanec má trumf v rozvodu s Vondráčkovou!

Video
délka: 02:37
1080p 720p 360p

Plekanec má trumf v rozvodu s Vondráčkovou! A jak léčí Pomejeho rakovinu? Blesk TV

Fotogalerie
35 fotografií