V dramatu Zlatý podraz si sice zahrál záporáka, ve skutečnosti je ale Ondřej Malý (52) úplně jiný. Svědčí o tom ostatně i jeho manželství s Pavlou Tomicovou, kterou ze všech sil podporuje během její účasti ve StarDance a hlídá si ji jako ostříž.

Když to herci jeho program dovolí, rád manželku zaveze na tréninky. Teď navíc předvedl, že na Pavlu myslí, kudy chodí. Záleží mu, aby netrpěla hlady, a tak jí na Kavčí hory přivezl dokonce i svačinu. Není ale jasné, zda si ji herečka připravila a pak třeba ve spěchu zapomněla doma, a on proviant jen dovezl, nebo snad pokrm nachystal starostlivě on sám.

Každopádně Tomicové ze všech sil fandí, jelikož pravidelně sedává během přímých přenosů přímo v sále a výkony své ženy s Markem Dědíkem (35) už ho několikrát dojaly až k slzám. S chotí pak rád zajde i na následnou afterparty a nechyběl ani na večírku po skončení osmého tanečního večera.

Nejen díky podpoře od partnera se zatím představitelce kadeřnice Simony z Ulice v taneční show daří. Diváci i porota ji milují a večer od večera ji posílají dál. Spolu s Jiřím Dvořákem (51) patří mezi favority soutěže, kromě nich zůstávají zatím na parketu i Veronika Arichteva(32) a David Svoboda (33).

VIDEO: Tomicová ze StarDance: Už nosím o dvě čísla menší oblečení!

Video
délka: 01:02
1080p 720p 360p

Tomicová ze StarDance: Už nosím o dvě čísla menší oblečení! Luboš Procházka, Jan Jedlička

 

Fotogalerie
60 fotografií