A kdyby rockerka nezemřela, možná by se nikdo nedozvěděl, že šla na zkoušku podpořit Martina Dejdara (52) a poradit mu. Ten si totiž vylosoval její nejznámější a zároveň nejtěžší píseň Jednoho dne se vrátíš.

Přitom to bylo milé a úsměvné video, kde Věra dokázala, že má pořád svůj velký hlas a v sobě obrovskou nestrojenost a smysl pro humor. Z pořadu ji ale přesto vystřihli. Jiné interprety, třeba jako Naďu Urbánkovou (77), nikoli.

Video
délka: 03:08.07

Tohle jste v televizi neviděli! Vystřižená scéna se Špinarovou v Tváři! 

Proč k tomu došlo? Věra Špinarová přišla během generální zkoušky čtvrté epizody podpořit Martina Dejdara, který zpěvačku v tomto díle ztvárňoval. Její návštěva byla nejen pro Martina Dejdara velkou podporou a motivací. Materiál s Věrou Špinarovou nebyl odvysílán z dramaturgických důvodů,“ vysvětlil Blesku mluvčí show Vojtěch Boháček.

Video
délka: 07:25.00

Poslední pocta pro Špinarovou: Tahle ji Dejdar napodobil v Tváři! TV Nova

VIDEO: Takhle zněla píseň v originále od Špinarové...

Video
délka: 04:28.77

Věra Špinarová – Jednoho dne se vrátíš Věra Špinarová

A nebylo to poprvé, co se na televizi Nova nedostala do vysílání. Když slavil ve sportovní hale Karel Gott (77) svoje šedesátiny, Věra mu znamenitě zazpívala jeho píseň Paganini. Nemělo to chybu a zpěvák jen zíral údivem a obdivem.

„Nevím, proč zrovna Špinarku vystřihli. Rozhodně nepožila! Ona byla, co se týče práce, velmi disciplinovaná. Museli to samozřejmě celé krátit, ale proč ona, nevím. To byla věc dramaturga,“ řekl Blesku Jiří Adamec (69), režisér koncertu, který následně Nova odvysílala.

Vše o Věře Špinarové čtěte ZDE >>>

VIDEO: Poslední rozhovor Špinarové pro Primu...

Video
délka: 00:31.38

Věra Špinarová (†65): Pár dní před smrtí natáčela Top Star! Co řekla o Heidi Janků? FTV Prima

VIDEO: Pohřeb Věry Špinarové

Video
délka: 00:40.08

Víkendový pohřeb Věry Špinarové (†65): Desetitisíce lidí, dlouhé fronty a truchlící dav! David Turek

Fotogalerie
63 fotografií