Tolik bolesti, kolik život přinesl paní Aleně, si snad nikdo nedokáže ani představit. Zemřel jí postižený syn, druhý se se svým postižením potýká dodnes. Navíc ji první manžel podváděl, druhý týral a třetí zešílel. Jediné, co si po tom všem Alena přála, bylo najít klid.

Posun

A to se Aleně splnilo. „Od června jsem v pracovní neschopnosti, protože na tom zdravotně nejsem nejlíp. Ale mám alespoň více času na odpočinek. Byla jsem v lázních, tam se mi moc líbilo. Jsem teď spokojená,“ přiznala do telefonu Alena. Nový muž jí zatím do života nevstoupil, a jak sama říká, ani nikoho nehledá.

Video
délka: 06:18.00

Zvedli jsme Alenu ze dna: Zničily ji 3 rozchody, smrt syna a vážné nemoci! Blesk TV

S věčně usměvavou Vlaďkou se osud nemazlil. Sotva se vzpamatovala z rozchodu s přítelem, který ji opustil před 14 lety, zemřel jí tatínek. Útěchu hledala v náruči své matky, ta ale loni také zemřela. Zůstala tak na všechno sama. V pořadu přiznala, že by ráda našla nového partnera a začala studovat vysokou školu. Sny se jí alespoň z poloviny naplnily.

Posun

Muž, na kterého Vlaďka čeká, se v jejím životě sice ještě neobjevil, zato se jí daří ve všech ostatních oblastech. „Přes léto jsem uplavala přes 100 km a zhubla 8 kg a konečně obměnila šatník. Také jsem začala studovat vyšší odbornou školu,“ svěřila se žena, která se věnuje studiu charitativní a misijní činnosti.

Video
délka: 05:50.05

Vlasy si odbarvovala pracím práškem: Po proměně měla záchvat radosti! Tereza Kühnelová, Lukáš Červený, Martin Hurda

Promarněná léta plná alkoholu a tvrdých drog jí znemožnily podílet se na výchově své dcery. S pitím začala už ve 23 letech, později ochutnala kokain i pervitin a už se vezla. Prošňupala dva miliony, luxusní byt a nakonec skončila s nalomeným zdravím a psychikou.

Posun

Po odvysílání pořadu udělala za svou minulostí tlustou čáru. „Vaše proměna mě perfektně nastartovala a na minulost už nevzpomínám. Daří se mi v soukromém i pracovním životě,“ děkovala nám Kamila, která si v těchto chvílích užívá co nejvíce volného času právě se svou dcerou.

Video
délka: 05:48.60

Takhle Kamilu zničily drogy: Podívejte se, jak jí pomohla proměna! Tereza Kühnelová, Lukáš Červený, Martin Hurda

Fotogalerie
24 fotografií