Jubilejní desátý ročník výstavy FOR CARAVAN nabídne hned tři haly nabité novinkami ze světa nezávislého cestování a kempování. Na své si přijdou jak zkušení nomádi, tak i začátečníci, kteří se na svou první cestu teprve chystají. 

K vidění budou desítky obytných aut, karavanů a přívěsů všech cenových kategorií. Nakouknout tak budete moci i do těch nejluxusnějších kousků, o kterých třeba jen sníte. Většího zastoupení se letos dočkají vestavby do aut, které se v posledních letech těší čím dál větší oblibě.

Svůj prostor dostanou i starší modely obytných aut a karavanů. V bazaru karavanů můžete vůz nejen koupit, ale také nabídnout. Páteční odpoledne bude patřit všem karavanistům. Známá propagátorka kempování a karavaninku Klára Hájek Velinská připravuje blok přednášek. Tématy budou etiketa kempování, krásy Polska nebo kempování v zimě. To vše doplní výstava lodí a vodních sportů FOR BOAT a o víkendu cestovatelský festival Kolem světa. To vše můžetet vídět od 8. do 10. března 2019 v PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Více na www.forcaravan.cz.