Herec Kieran Culkin si také zahrál ve filmu Sám doma po boku svého bratra Macaulaye Culkina. Ztvárnil jeho bratrance Fullera McCallistera. Vedle toho hrál i v dalších filmech a seriálech, a dokonce byl nominován na Zlatý glóbus za film Igby. Nyní se rozhodl prodat svůj dům za těžko uvěřitelných 22,5 milionu dolarů (495 milionů korun).

Fotogalerie
10 fotografií

Nemovitost má 4 patra a rozlohu více než 1000 m2. Nabízí tak neskutečný luxus. Už samotný příchod do vstupní haly je ohromující. Okouzlí vás mramor, téměř 4 metry vysoké stropy, díky kterým je v místnosti dostatek denního světla. Součástí je také 5 ložnic a rovnou 12 koupelen! V prostorném obývacím pokoji nechybí krb.

Autor: Profimedia

Noví majitelé se mohou těšit na saunu, prosklenou garáž, tělocvičnu, domácí kino s 3D-HD projekcí a systémem prostorového zvuku THX Dolby nebo vinný sklípek, ve kterém je 400 prvotřídních lahví. Kuchyně je vybavena nejmodernějšími spotřebiči a mramorové obložení v kombinaci s moderními lesklými skříňkami z ní dělá neskutečně luxusní část domu, z které je přímý vstup na osázenou terasu.

Venkovní prostory nabízí kromě dechberoucích výhledů na město i Empire State Building i relaxační část s vířivkou.

Autor: Profimedia

"V celé rezidenci byly pečlivě vybrány ty nejlepší povrchové úpravy, včetně zakázkového krbu DaVinci, dovezených italských dveří s křišťálovými klikami Swarovski, mokrých barů se skrytými umyvadly, ohromujícího italského lustru Stella, zásuvek s měkkým zavíráním, dvojitých oken od podlahy ke stropu, střešní vany s vířivkou a mozaikových koupelen vytvořených ve vynikajících uměleckých designech," uvedl herec do nabídky.