Městský byt přestal Hang a Dungovi stačit po narození druhé dcery, navíc chtěli zahradu i kvůli jejich milovanému bíglovi Mickovi. Domy, které se manželům líbily, však byly mimo jejich finanční možnosti, takže nakonec zakoupili pozemek a s pomocí firmy se pustili do stavby.

Fotogalerie
8 fotografií

Získat povolení trvalo rok, ale pak i díky skvělému stavebnímu dozoru šlo všechno jako po drátkách. První kopnutí bylo v říjnu 2019 a o třináct měsíců později jsme se stěhovali,“ vypráví Hang. Nový domov zařídila v uvolněném scandi stylu v paletě bílé, šedé a černé, doplněné hřejivým dřevem. „Jsem ve znamení Vah a podle toho to u nás vypadá. Dneska mám povlaky v hořčicové barvě a příští týden zase úplně jiné,“ směje se Hang. Její muž Dung je zase ve svém živlu na zahradě. „Manžel sám postavil skleník, udělal terasu. S rostlinami si na rozdíl ode mě rozumí a je moc šikovný.“ To, jak si mladá rodina své bydlení postupně vylepšuje a ladí, můžete na Instagramu sledovat i vy.

Článek vyšel v časopise Blesk Bydlení. V tištěné či elektronické verzi si ho můžete pohodlně objednat z domova v našem iKiosku.

Video
délka: 00:19.84

Na co se můžete těšit v nové vydání časopisu Blesk Bydlení? Czech News Center