Pokud ještě adventní věnec nemáte, máme od šikovné designérky několik tipů, díky kterým vám vydrží dlouho krásný a okouzlí všechny vaše předvánoční návštěvy.

Diana Turinová doporučuje na základ použít neopadavé jehličnany, případně věnec v průběhu adventu přezdobit a osvěžit. Výbornou zkušenost má s eukalyptem, který příjemně voní, jeho lístky neopadávají a svou stříbřitě zelenou barvou navozuje slavnostní atmosféru. Z ostatních přírodnin radí vybírat ty, které i po uschnutí vypadají dobře, nebo rovnou zvolit sušené. Se zakonzervováním věnce vám pomohou také spreje.

Podle barevného ladění celé dekorace designérka radí zlaté, stříbrné nebo nenápadné metalické champagne odstíny. Je už jen na vás, zda sprejem nastříkáte celý věnec, nebo jen detaily. „Stříbrné či pozlacené oříšky a šišky jsou klasika. Ze suchých listů udělá metalický sprej luxusní prvek,“ inspiruje designérka.

A pokud vás zajímá, jak se adventní věnce pod vedením designérky Diany Turinové povedli redaktorkám z časopisu Blesk Bydlení, přečtěte si reportáž v aktuálním prosincovém čísle s vánočními samolepkami. Koupíte jej v novinových stáncích, nebo si ho můžete objednat v našem iKiosku ZDE.

Titulka Blesk Bydlení na prosinec 2019