Chcete, aby vám neunikla žádná akce v Praze? Sledujte internetové portály, které sdružují informace o kultuře a zábavním programu v našem hlavním městě. Mezi nejznámější patří kudyznudy.cz, cokdyvpraze.cz, citybee.cz nebo kdykde.cz.

V Praze a blízkém okolí se stále něco děje. Pokud patříte k těm, co neradi sedí doma a vyhledáváte kulturní akce všeho druhu, tak jsou podobné portály přímo pro vás. Najdete na nich aktuální program kin či divadel, plánované výstavy, přednášky, koncerty, slavnosti a mnoho dalšího. Všechny akce můžete vyhledávat podle termínu nebo zaměření. Nechte se inspirovat co, kdy, kde podniknout v Praze třeba již příští víkend!

Mezi nejznámější portály s tímto zaměřením patří kudyznudy.cz, tedy projekt České centrály cestovního ruchu – CzechTourism. Na své si tu přijdou lidé, kteří hledají program pro rodinu s dětmi, party mladých lidí, senioři, ale třeba také sportovní nadšenci. Denně tento web navštíví až 100 tisíc návštěvníků a na Facebooku projekt atakuje půl milionu fanoušků.

Sledujte tipy na zajímavé akce v Praze