Mami, žiješ? Šokující video natočila dcerka zfetované ženy kolabující za volantem

360p
5. 4. 2018
10:51

Z těchto záběrů se musí každému rodiči svírat hrdlo. Viditelně těžce zfetovaná matka ze Spojených států se snaží odjet se zaparkovaným vozem, ve kterém sedí její dvě malé dcerky. Je však natolik pod vlivem drog, že je to pro ni nadlidský úkol.

Video, které natočila jedna z dcerek, bylo pořízeno neznámo kde v USA. Svět záběry spatřil poté, co byl záznam nahrán na portál liveleak.com. Matka je viditelně pod vlivem nějaké silné drogy, dost možná jde o nitrožilně aplikovaný heroin.

Ženě dělá problém zůstat vzhůru, i když má za chvíli řídit vůz s dětmi. „Jsem připravená,“ říká jedna z dcerek a matce strká do ruky klíče od auta. Ta má ale viditelně problém si i zapnout bezpečnostní pás, natož strčit klíčky do zapalování.

Žiješ?,“ ptá se dcerka poté, co její matka opakovaně ztratila vědomí. „Jsem unavená,“ odpovídá jí žena a další slova jsou těžce srozumitelná. Jasné je však to, že své dceři vysvětluje, jak je být těžké single matkou.

Následně dodává, že ji opustil přítel a zbytku již rozumět není vůbec. Vypadá to však, že s vozem zfetovaná žena vůbec nevyjela, protože pod vlivem drog odpadla. Další osud matky a jejích dcer není znám.

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme
Zdenk Kopen ( 6. dubna 2018 13:22 )

I my jsme vzorem, jsme prý dokonce šestou nejbezpečnější zemí světa . Viz přeplněné věznice.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud