Matky se předávkovaly heroinem, zatímco jim v autě plakala miminka

Autor: shp - 
13. října 2017
19:21

Jako opravdové matky k pohledání se předvedly Kristen Leigh O’Connor (27 ) a June Ann Schweinhart (28) z Floridy. Tyto dvě feťačky z Floridy se předávkovaly heroinem v zaparkovaném voze před svými miminky. Ta museli zachránit policisté.

Obě závislé ženy se poznaly na protidrogovém léčení, které, jak je vidět, nebylo úspěšné. Staly se kamarádkami, které spojuje láska k jehle, lžíci a fetu. Jednoho dne si řekly, že si píchnou spolu. V zaparkovaném voze se zfetovaly tak, až se předávkovaly.

Jejich miminka, kterým je pouhý měsíc a dva měsíce, pak hlasitě plakala. Naštěstí když June viděla, že její kamarádka upadla do drogového deliria, zavolala policii. Poté do něj upadla sama také. Policisté naštěstí přijeli včas, obě ženy stabilizovali a o miminka se postarali.

Děti jsou nyní v péči příbuzných. Matky, které skončily na stanici, se s nimi mohou vídat pouze v jejich přítomnosti. Případem zfetovaných žen se nyní zabývá nejenom policie, ale právě i sociálka. Je možné, že ženy o děti přijdou. A měly by.

Video Dvě matky se předávkovaly v autě, zatímco miminka plakala. - Liveleak.com

slecnadashwoodova ( 13. října 2017 22:40 )

na floride vraj droguje 90 pct mladych ludi

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud