Rozvodový horor v Belgii: Matka ugrilovala svoji dceru (†2)!

Autor: lm - 
28. 9. 2017
15:34

V belgickém městě Zemst zadrželi sedmadvacetiletou ženu, která ugrilovala vlastní dceru (†2). Policii na ni zavolali sousedi, podle kterých žena trpěla po rozvodu depresemi. Dítěti už bohužel nebylo pomoci.

K otřesnému případu došlo v neděli večer. Sousedé slyšeli dívenku plakat a křičet a pak uviděli kouř, který se linul zpod garážových dveří. Když policie dorazila, našla ženu u grilu na dřevěné uhlí, na kterém byly ostatky její dcery téměř spálené na uhel. „Obě jsme musely shořet. Jedině tak spolu můžeme jít do nebe,“ řekla policistům podle belgického deníku Het Laatste Nieuws.

Vyšetřovatelé nyní zjišťují, jestli žena dítě předtím zavraždila, nebo ho upálila zaživa. Podle belgického listu žila žena afrického původu v domě se svou matkou, která byla ale v době činu pryč. Sousedé uvedli, že mladá žena trpěla po rozvodu depresemi a nejspíš se chtěla pokusit o sebevraždu a zabít i svoje dítě. Policie matku nemohla po činu kvůli jejímu psychickému stavu vyslechnout.

Video: Mladou ženu poslal soud do vazby, po porodu bodla dcerku do krku a mlátila paličkou na maso, dítě zemřelo.

Video Mladou ženu poslal soud do vazby, po porodu bodla dcerku do krku a mlátila paličkou na maso, dítě zemřelo. - Zbyněk Schnapka
720p 360p

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme
zwil ( 28. září 2017 22:46 )

Obě jsme musely shořet? Nějak jsem nepostřehla, že by se na tom grilu válela taky, hrdinka, pos.raná od strachu...tla.ma černá...

Damielka ( 28. září 2017 18:52 )

 Takže dva roky se tak nějak stará o svou dcerku a po dvou letech a po rozvodu jí jen tak ugriluje? Bože to je sv.ně. Já bejt první polda na místě činu a bylo by jasný, že to byla ona, zastřelím jí bez mrknutí oka a řeknu, že na mě šla s nožem, nebo tak. Pokud by byla psychiatricky nemocná a pak přišla třeba k sobě, smrt by pro ní byla vysvobozením.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud