„No co vám budu... To mi takhle jednoho dne zavolala Česká televize a já rychle, až bych řekla spíš zbrkle, vyhrkla ‚ano‘. No a od tý doby nespím. Strachy!“ odhalila na Instagramu Veronika Arichteva(32) ohledně své účasti v taneční soutěži.

Herečka známá svým humorem se navíc dost sebekriticky zhodnotila jako pořádné dřevo. „Těžko zvládám střídat pravou a levou při chůzi, natož s hudbou. Obávám se, že pohyby v mém podání StarDance ještě nezažila,“ smála se představitelka Magdaleny z První republiky.

Ovšem těžko říct, jestli se jí podaří trumfnout nezapomenutelné výkony prkenného Lukáše Pavláska (39) z předminulé řady. Do parády si ji přece jen vzal zkušený tanečník Michal Necpál.

Ten v roce 2008 tančil s modelkou Janou Doleželovou (36), v sedmé řadě pak po parketu protáčel zpěvačku Leonu Machálkovou (51) a o rok později zase velmi vnadnou Miluši Bittnerovou (40). „Michale, neboj, budu hodná. Určitě. První tejden,“ slíbila na sociální síti tanečnímu partnerovi Veronika známá i z prvních dílů Ordinace v růžové zahradě.

VIDEO: Veronika Arichteva natáčí pokračování První republiky a chystá se založit rodinu

Video
délka: 01:16
1080p 720p 360p

Veronika Arichteva natáčí pokračování První republiky a chystá se založit rodinu 

 

Fotogalerie
32 fotografií

StarDance 2018

Taneční páry Porota Předchozí vítězové

Devátá řada pořadu StarDance ... když hvězdy tančí proběhne na podzim roku 2018. Moderování se znovu ujmou Marek Eben a Tereza Kostková. Mezi prvními potvrzenými soutěžícími byla hvězda seriálu První republika Veronika Arichteva nebo moderní pětibojař David Svoboda.