Zaprášené dokumenty (z roku 1990) nabyly na ceně proto, že miliardář Donald právě usiluje o místo v Bílém domě. Amerika přece chce vědět, jaký ve skutečnosti je prezidentský kandidát Republikánské strany. A tady je vykreslen dopodrobna z pohledu ženy, která po jeho boku prožila více než 15 roků a dala mu tři děti – Ivanku (34), Donalda juniora (38) a Erika (32).

Sto stran soudních dokumentů sice od té doby z neznámých důvodů zmizelo, ale i to, co zůstalo, je výživné. A muž, jenž chce být od listopadu nejmocnějším na planetě Zemi, z nich nevychází vůbec dobře. Kromě již zmíněné charakteristiky panovačného Trumpa Ivana tvrdila, že je notorický lhář a že se vedle něj necítí bezpečně.

Manžel se ji také snažil všemi prostředky vystrnadit z jejich nemovitostí. Stěžovala si rovněž, že odmítal platit výživné na děti. A při rozchodu po ní chtěl zpět dary, které od něj v průběhu manželství dostala, např. kožichy a luxusní auta...

Ivana na druhou stranu podržela Trumpa v sexuální aféře, kdy ji měl jednou znásilnit. „Znásilněna v pravém slova smyslu jsem nebyla, ne tak, aby šlo o kriminální čin, to překroutili až právníci,“ uvedla Ivana v dokumentech.

Ivana nakonec z newyorského magnáta vymáčkla v přepočtu 350 milionů korun v hotovosti, rodinné sídlo v Greenwichi (stát Connecticut) o 45 pokojích, další dům a apartmá v budově Trump Plaza. Navíc má každý rok po celý březen zdarma k užívání Trumpovu luxusní vilu Mar-a-Lago v Palm Beach na Floridě s plným komfortem. A alimenty? 8,7 milionu korun ročně dostávala na sebe a 7,5 milionu na děti…

Fotogalerie
24 fotografií