Úterý 30. dubna 2024
Svátek slaví Blahoslav, zítra je Svátek práce
Polojasno 23°C
Provoz

Svitávka
Tryskač - obsluha tryskacího zařízení

Obsluha zařízení (kromě lakovacích) na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů
Provoz:
Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání:
Nižší střední odborné
Doba zaměstnání:
od 3. června 2024 do neurčito
Mzdové rozpětí:
od 25 000 Kč/měsíc
Popis pozice: Obsluha tryskací kabiny, manipulační práce. Požadujeme: - praxe na obdobné pozici výhodou - manuální zručnost, samostatnost, pečlivost Nabízíme: - zaučení na pozici - 5 týdnů dovolené (po splnění podmínek) - dotované závodní stravování ve firemní jídelně - zázemí moderní a stabilní společnosti, práce v novém výrobním závodě ve Svitávce Nástup: od 3.6.2024, nebo dříve dle dohody
Místo výkonu práce
M D Let s.r.o. - provozovna, Školní 518, 67932 Svitávka
VYHLEDAT VÝSLEDKY Načítám
Svitávka
Dnes
23 °
Zítra
20 °
Dlouhodobá předpověď

STATISTIKY - Svitávka (obec)

1 807
Plocha území
826  ha

Městys Svitávka Hybešova 166, Svitávka, Jihomoravský kraj, 67932