Úterý 30. dubna 2024
Svátek slaví Blahoslav, zítra je Svátek práce
Polojasno 23°C
Provoz

Nymburk
DISPEČER / LOGISTIK (specialista) dopravy

Obor:
Dopravní dispečeři
Provoz:
Pružná pracovní doba
Minimální stupeň vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Doba zaměstnání:
od 1. června 2024 do neurčito
Náplň práce: - Koordinace a řízení činnosti zaměstnanců v rámci pobočky (střediska) - Plánování tras a přidělování jednotlivých pracovních úkolů - Dohled nad zakázkami po celou dobu jejich průběhu - komunikace s řidiči a kontrola pohybu vozidel - Zajištění provozu pobočky - Zařizování a zásobování provozu na pobočce - Komunikace v rámci společnosti i mimo ni - Související administrativa, běžná denní operativa - Zajištění a řízení kvality produktů - Inventarizaci skladu pobočky - Péče a údržba o techniku (vozový park) na pobočce Požadujeme: - Min. 3-letou praxi v oboru dispečer/logistik dopravy - Spolehlivost, komunikační a organizační schopnosti, pečlivost a časovou flexibilitu - Samostatnost a schopnost vedení týmu zaměstnanců - Odolnost vůči stresovým situacím - Ochotu učit se - Řidičské oprávnění skupiny B, (C+E výhodou) Nabízíme: - Zajímavé a motivující finanční ohodnocení - Zázemí v dynamicky se rozrůstající české společnosti - Služební mobilní telefon a počítač - Příspěvek na stravné - Po zapracování smlouvu na dobu neurčitou - Benefity v závislosti na výsledcích a kvalitě odvedené práce - Zázemí ve stabilní a stále se rozrůstající české společnosti. - Zajímavé finanční ohodnocení, benefity v závislosti na výsledcích a kvalitě odvedené práce. - Stravenky, služební telefon a notebook.
Místo výkonu práce
WC Servis s.r.o.-Nymburk 2635, Poděbradská 2635, Nymburk
VYHLEDAT VÝSLEDKY Načítám
Nymburk
Dnes
26 °
Zítra
23 °
Dlouhodobá předpověď

STATISTIKY - Nymburk (obec)

14 907
Plocha území
2 059  ha

Vančurová Hana - notářka Palackého třída 53/24, Nymburk, Středočeský kraj, 28802
Město Nymburk Náměstí Přemyslovců 163/20, Nymburk, Středočeský kraj, 28802
Okresní soud v Nymburce Soudní 996/10, Nymburk, Středočeský kraj, 28802
Okresní správa sociálního zabezpečení Nymburk U Prádelny 384, Nymburk, Středočeský kraj, 28802
Pospíchal Tomáš, Mgr. - soudní exekutor 28. října 1474/20, Nymburk, Středočeský kraj, 28802