Úterý 30. dubna 2024
Svátek slaví Blahoslav, zítra je Svátek práce
Polojasno 24°C
Provoz

Choustníkovo Hradiště
Provozní asistent/asistentka ojetých vozů v Choustníkově Hradišti

Obor:
Všeobecní administrativní pracovníci
Provoz:
Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Doba zaměstnání:
od 15. dubna 2024 do neurčito
NÁPLŇ PRÁCE: - každodenní komunikace se zákazníky, administrativní podpora prodeje vozů, vedení samostatné pokladny, komunikace s ekonomickým oddělením, péče o zázemí autosalonu, dobrá úroveň práce s PC POŽADAVKY : - minimálně SŠ vzdělání - reprezentativní a komunikativní vystupování - profesionální přístup k pracovním povinnostem - řidičské oprávnění sk. B - praxe na obdobné pozici výhodou NABÍZÍME : - pracovní poměr na dobu neurčitou s 3 měsíční zkušební dobou - 23 dní dovolené - stravenky ve výši 90 Kč/den - zázemí společnosti s 30 lety praxe - motivační osobní ohodnocení - atraktivní pracovním prostředí - sportkarta částečně hrazená zaměstnavatelem
OLFIN Car s.r.o. Choustníkovo Hradiště, 40, 54442 Choustníkovo Hradiště
Dnes
22 °
Zítra
20 °
Dlouhodobá předpověď

STATISTIKY - Choustníkovo Hradiště (obec)

562
Plocha území
1 250  ha

OBEC CHOUSTNÍKOVO HRADIŠTĚ Choustníkovo Hradiště, Královéhradecký kraj, 54442