Klaus s milenkou: Každý rok na stejném místě a se stejnou kytkou

Autor: Jiří Fabián - 
26. 7. 2012
05:00

Kde si může Václav Klaus (71) vlastně domluvit klidné rande? Jako tuplovaný prezident má k dispozici dva hrady. Na ten s velkým H si svoji blondýnku Petru Bednářovou (32) pozvat nemůže. Proto se tajná a bodyguardy chráněná dostaveníčka odehrávají v betonových útrobách pražské tenisové Štvanice. I tam totiž Klaus prezidentuje...

Ti dva se tu setkávají pravidelně, trochu jako v komedii Každý rok ve stejnou dobu. Stejně jako loni se tu v úterý v podvečer sešel Václav Klaus se svojí Petrou. Něžná blondýnka dostala i tentokrát téměř stejný pugét, nesla si tenisovou tašku stejné značky (loni jí s ní dvorně pomohl "její Václav") a nasedla do stejné bílé audiny…

Důvod rande je také totožný: Klausova milenka má za polovinou léta narozeniny a svátek (14. 8. a 17. 8.). Letos se sešli dříve, pan prezident má zřejmě na srpen neodvolatelný program s manželkou Livií.

Nyní byl závěr dostaveníčka o poznání dobrodružnější. Klause odvezla ochranka, která si všimla reportérů Blesku, zadním vchodem. Druhá černá audina zablokovala redakční vůz, aby nemohl sledovat odjíždějící Petru.

Takže pane prezidente, uvidíme se za rok na stejném místě. Těšíme se – to už vás nebude svazovat protokol Hradu…

PETRA BEDNÁŘOVÁ (32)

Někdejší finalistka Miss letuška se s Klausem seznámila na palubě vládního speciálu. Pak už si ji žádal na všechny lety. Blesk jejich vztah odhalil na konci roku 2007, když opouštěli průhonickou restauraci Tvrz. Poté s ní byl prezident vyfocen i v březnu 2008, když spolu odcházeli po noci strávené v hotelu. Nepomohl ani zásah paní Livie, která si nepřála, aby Petra s prezidentem dál létala. Na dalším "tenisovém" dostaveníčku pár novináři vyhmátli i loni v srpnu.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Konec kauzy Čapí hnízdo - Státní zástupce zastavil stíhání Andreje Babiše

vojjaksvejk ( 29. července 2012 11:56 )

I tak se dělá na vojně kariera dcera plukovníka z Brna

rentierskej ( 28. července 2012 23:40 )

pokud to zúčastněným vyhovuje, pak nevidím žádný problém. ať si každý užívá podle svého gusta. budiž jim přáno!

rentierskej ( 28. července 2012 23:33 )

a co když to není věk (60), ale třeba rok narození?! p. s.: mnela?!

rentierskej ( 28. července 2012 23:25 )

morální kredit této zkorumpované a páchnoucí žumpy, zvané česko, degradoval už samotný venca havlů. a jak (mnozí) brečeli u (trapného a směšného), třídenního smutku při jeho skonu, že... takže ano: havel nastolil morální žumpu a marast společnosti - klaus, ten už jen pokračoval v nastoleném směru. (jen si prostě neplést, kdo s čím začal); to je celé.

rentierskej ( 28. července 2012 23:19 )

a co asi tak říkal venca havlů všem těm šlápotám a poté i veškrnce o svatební noci?! vsadil bych se, že se dvno nezmohl na nic - a ke všemu byl ještě nevzdělaným hlupákem.

Zobrazit celou diskusi
Další videa