Středa 1. února 2023
Svátek slaví Hynek, zítra Nela
Zataženo, sněžení 4°C

Sexy exšpionka prchla z Ruska: Vycvičili ji jako Putina! Při špionáži se zamilovala do svého cíle

Autor: rix - 
2. prosince 2022
20:11

Bývalá ruská špiónka Aliia Rozová byla vycvičena ve stejném náročném vojenském programu jako Vladimir Putin. O prezidentovi Ruska se rozpovídala a tvrdí, že se nezastaví před ničím a válku bude chtít vyhrát za každou cenu. Z Moskvy musela kráska prchnout poté, co se vdala za uvězněného oligarchu. V minulosti se prý dokonce zamilovala do cíle, který měla svést.

Rozaová tvrdí, že si útěkem z Ruska doslova zachránila život. Žije v USA a už deset let ve své rodné zemi nebyla. Prožila si tam své. Pamatuje si především na drsný výcvik, který kdysi podstoupil i VladimirPutin.

„Učili jsme se, jak zůstat naprosto klidní a chladnokrevní,“ prozradila kráska. Podle jejího názoru se Putin i díky tréninku nároku na Ukrajinu nikdy nevzdá. „Nikdy neprohrává, pošramotilo by to jeho reputaci,“ vysvětlila podle deníku New York Post

Video  Ex-špionka Aliia Rozaová.  - Instagram: aliiaroza
Video se připravuje ...

Když Aliia pracovala jako špionka, měla lechtivý románek s mužem, o kterém měla shromažďovat informace.  „Měla jsem hrát prostitutku a vetřít se tak do společnosti lidí obchodujících s drogami. Bohužel na to přišli,“ popisovala.

Aliiu členové gangu naložili do auta a odvezli do lesa. „Tam mě brutálně zmlátili, bylo jich asi deset,“ vzpomínala na traumatický zážitek. Nakonec ji paradoxně zachránil jeden z členů gangu Vladimir. Ženy mu bylo líto. Se svým zachráncem měla špionka poté opravdový milostný románek. Ten měl ale pouze jepičí život.

Aliia se po čase zamilovala do ruského oligarchy. Dokonce se v roce 2006 vzali. Její život ale nabral divoký spád, když jejího milovaného zavřeli do vězení, kde zemřel. To Ruska nevydržela a ze země i se svým synem prchla do Spojených států. 

Leč už žije na první pohádkový život v Los Angeles, má strach. A to především o své příbuzné a kamarády na území, kde probíhá válka. Vladimir Putin se podle ní přepočítal. „Nečekal, že bude mít Ukrajina podporu takřka celého světa a že se bude bránit,“ míní. 

Co se týče mínění v samotném Rusku, starší obyvatelé Putinovu invazi na Ukrajinu prý podporují, velikou roli ale hraje strach. „45% obyvatelstva válku podporuje, ale spíše ze strachu z režimu,“ dodala Rozaová.

10:24
Dnes

Moskevský soud odsoudil k osmi letům odnětí svobody známého televizního novináře Alexandra Něvzorova za zveřejnění zpráv, že ruští vojáci úmyslně ostřelovali porodnici v tehdy obléhaném Mariupolu na jihovýchodě Ukrajiny. Ruské úřady tyto informace označily za lživé. Něvzorova soudili v nepřítomnosti, loni na jaře jeho manželka informovala, že je v Izraeli, v létě dostal ukrajinské občanství.

10:03
Dnes

Soud v ruské Amurské oblasti na Dálném východě odsoudil ke třem letům odnětí svobody muže za „opakovanou diskreditaci“ ruské armády a pohrdáním soudem. Informoval o tom dnes server Meduza, který působí v lotyšském exilu, s odvoláním na vyjádření mužova advokáta na sociálních sítích. Vladislav Nikitěnko po vpádu ruských vojsk na Ukrajinu podal na všechny regionální pobočky federální kriminální ústředny a prokuratury trestní oznámení na prezidenta Vladimira Putina a další členy politického a vojenského vedení země. Obvinil je z rozpoutání agresivní války.

9:43
Dnes

Česká národní banka darovala dvě pancéřovaná nákladní auta, která po úpravě poslouží k evakuaci těžce zraněných ukrajinských vojáků z první linie.

Zobrazit celý online

Video se připravuje ...
Další videa