Pátek 14. června 2024
Svátek slaví Roland, zítra Vít
Oblačno 20°C

Herec Kryštof Bartoš v pořadu Na lovu: Vysokou výhru daroval na pomoc Ukrajině!

Autor: jel, swp - 
2. listopadu 2022
19:20

V sobotu uvede TV Nova nový díl pořadu Na lovu: Hvězdný speciál. V něm se pravidelně snaží celebrity překonat lovce a získat peníze pro vybranou charitu. Ve víkendové epizodě bude soutěžit tým ve složení Aleš Háma, Richard Genzer, Miluše Bittnerová a Kryštof Bartoš. A protože je nejnovější díl dostupný dopředu na streamovací platformě Voyo, na sociálních sítích se objevila informace o tom, že nejmladší soutěžící Bartoš věnoval vysokou výhru v soutěži na pomoc válkou postižené Ukrajině.

„Přišli jsme sem za jediným účelem, rozplakat lovce,“ prozradil herec a moderátor Aleš Háma v upoutávce na sobotní díl. V pořadu neúčinkuje poprvé, porazit lovce se mu však zatím nepodařilo. V Na lovu se už jednou objevil i nejmladší člen tohoto týmu Kryštof Bartoš, kterého můžete znát například z oblíbeného krimi seriálu Devadesátky, ale ani on se svým týmem tehdy lovce nepřekonal.

Přestože v televizi epizoda poběží až v sobotu večer, na streamovací platformě TV Nova je dostupná už nyní. A díky tomu se na sociálních sítích objevila informace o tom, jak to celé dopadne.

Vojenský publicista Jiří Vojáček na sociální síti twitter uvedl, že právě Kryštof Bartoš měl výhru z pořadu Na lovu ve výši 250 tisíc korun věnovat na pomoc Ukrajině. „Za tuto částku lze nakoupit např. deset protitankových raket RPG-7 nebo termoprádlo pro bojový prapor cca 400 mužů apod.,“ napsal Vojáček.

20:21
Dnes

 Rusko do války proti Ukrajině nasadilo téměř 700.000 vojáků, prohlásil dnes ruský prezident Vladimir Putin podle ruských médií. Loni v prosinci Putin hovořil o tom, že na Ukrajině bojuje 617.000 ruských vojáků. Podobná tvrzení znepřátelených stran nelze ve válečných podmínkách bezprostředně ověřit z nezávislých zdrojů.

19:53
Dnes

Prokurátoři Mezinárodního trestního soudu (ICC) vyšetřují údajné ruské kybernetické útoky na ukrajinskou civilní infrastrukturu jako možné válečné zločiny. Napsala to dnes agentura Reuters s odvoláním na čtyři zdroje obeznámené s případem.

Vyšetřování zkoumá útoky na infrastrukturu, které ohrozily životy tím, že narušovaly dodávky elektřiny a vody, přerušovaly spojení se záchranáři nebo vyřazovaly mobilní datové služby, které přenášejí varování před nálety, uvedl jeden ze zdrojů.

19:20
Dnes

Argentina se přidá ke kontaktní skupině pro Ukrajinu. Podle agentury EFE to dnes oznámilo argentinské ministerstvo obrany. Takzvaný formát Ramstein koordinuje humanitární a vojenskou pomoc zemi, která už přes dva roky čelí ruské agresi. Skupina má přes pět desítek členů, Argentina je však jejím prvním členem z Latinské Ameriky.

Argentinský ministr obrany Luis Petri uvedl, že cílem zapojení jeho země je "podpořit mír a mezinárodní stabilitu". Argentina očekává od členství různé pozitivní dopady, například posílení vztahů se Spojenými státy a evropskými zeměmi.

Zobrazit celý online
Video  Fialova vláda v Kyjevě: Společné zasedání i setkání se Zelenským  - Úřad vlády ČR
Video se připravuje ...

Video se připravuje ...
Další videa