Sobota 10. června 2023
Svátek slaví Gita, zítra Bruno
Oblačno, bouřka 24°C

Herec Kryštof Bartoš v pořadu Na lovu: Vysokou výhru daroval na pomoc Ukrajině!

Autor: jel, swp - 
2. listopadu 2022
19:20

V sobotu uvede TV Nova nový díl pořadu Na lovu: Hvězdný speciál. V něm se pravidelně snaží celebrity překonat lovce a získat peníze pro vybranou charitu. Ve víkendové epizodě bude soutěžit tým ve složení Aleš Háma, Richard Genzer, Miluše Bittnerová a Kryštof Bartoš. A protože je nejnovější díl dostupný dopředu na streamovací platformě Voyo, na sociálních sítích se objevila informace o tom, že nejmladší soutěžící Bartoš věnoval vysokou výhru v soutěži na pomoc válkou postižené Ukrajině.

„Přišli jsme sem za jediným účelem, rozplakat lovce,“ prozradil herec a moderátor Aleš Háma v upoutávce na sobotní díl. V pořadu neúčinkuje poprvé, porazit lovce se mu však zatím nepodařilo. V Na lovu se už jednou objevil i nejmladší člen tohoto týmu Kryštof Bartoš, kterého můžete znát například z oblíbeného krimi seriálu Devadesátky, ale ani on se svým týmem tehdy lovce nepřekonal.

Přestože v televizi epizoda poběží až v sobotu večer, na streamovací platformě TV Nova je dostupná už nyní. A díky tomu se na sociálních sítích objevila informace o tom, jak to celé dopadne.

Vojenský publicista Jiří Vojáček na sociální síti twitter uvedl, že právě Kryštof Bartoš měl výhru z pořadu Na lovu ve výši 250 tisíc korun věnovat na pomoc Ukrajině. „Za tuto částku lze nakoupit např. deset protitankových raket RPG-7 nebo termoprádlo pro bojový prapor cca 400 mužů apod.,“ napsal Vojáček.

12:43
Dnes

Následky ruského ostřelování Oděsy

12:25
Dnes

Německý kancléř Olaf Scholz se chystá telefonicky spojit s ruským prezidentem Vladimirem Putinem. Scholz to prohlásil v dnešním projevu na sjezdu německé protestantské církve v Norimberku. Putina chce vyzvat ke stažení ruských vojsk z Ukrajiny. Informovala o tom agentura Reuters.

Scholz uvedl, že s Putinem již v minulosti telefonicky hovořil. "Mám v plánu to brzy udělat znovu," dodal. O svém plánu se zmínil už v interview s deníkem Tagesspiegel letos v lednu.

12:19
Dnes

Na neohlášenou návštěvu dnes do Kyjeva přijel kanadský premiér Justin Trudeau. Podle agentury Reuters chce dát Ukrajině najevo podporu v době, kdy podle západních zdrojů zahájila očekávanou protiofenzivu a kdy i místa vzdálená stovky kilometrů od frontové linie jsou terčem ruských vzdušných úderů.

Na twitteru jsou fotografie šéfa kanadské vlády v kyjevských ulicích. Trudeau se poklonil památce ukrajinských vojáků, kteří po roce 2014, kdy Rusko anektovalo ukrajinský Krym, padli v boji proti proruským silám. Spolu s kanadským ministerským předsedou na Ukrajinu přijela vicepremiérka Chrystia Freelandová.

Zobrazit celý online
Video  Fialova vláda v Kyjevě: Společné zasedání i setkání se Zelenským  - Úřad vlády ČR
Video se připravuje ...

Video se připravuje ...
Další videa