Středa 6. července 2022
Oblačno, déšť 23°C

Blonďatá zpěvačka Kamalija práskla manžela-miliardáře: Ukrajině daroval dvě stíhačky!

Autor: rc - 
25. května 2022
19:33

Válkou zmítanou Ukrajinu prý aktivně podporuje pákistánský milionář Mohammad Zahúr (66). Jeho manželka Kamalija (44), která z ní pochází, prozradila, že armádě poskytl dvě bojové stíhačky! Její manžel chtěl svůj dar uchovat v tajnosti, ale zpěvačka o jeho pomoci promluvila v pořadu Ráno s Ukrajinou.

Invaze Ruska na Ukrajinu hluboce zasáhla zpěvačku Kamaliju. Blondýnka, která se rovněž proslavila jako modelka a herečka, pochází z Ukrajiny, a tak se všemožně snaží své rodné zemi pomoci. Na sociální síti instagram, kde ji sleduje 237 tisíc lidí, vyzývá, aby lidé „otevřeli srdce Ukrajině“. Své srdce jí údajně otevřel její manžel Mohammad Zahúr.

Kamalija vystoupila podle informací serveru TSN v pořadu Ráno s Ukrajinou, kde promluvila o manželově štědrosti. Pákistánský milionář, s nímž vychovává dvě dcery – dvojčata, údajně ukrajinskému letectvu koupil dva MiGy-29! O svém daru však nechtěl veřejně mluvit a přál si, aby zůstal utajen. Nicméně Kamalija se rozhodla jít s pravdou ven. „Dal mi zelenou, abych to řekla, protože to držel v tajnosti. Daroval dvě stíhačky Ukrajině, aby jí pomohli,“ uvedla v pořadu.

Mohammad kromě své manželky má i další vazby na válkou zmítanou zemi. V minulosti tam žil a podnikal. Dokonce vlastnil noviny Kyiv Post. Jak uvádí Newsweek, Zahúr pomáhal i jinak, snažil se vybrat peníze pro Ukrajiny a pomoci s evakuací uprchlíků do Spojeného království a dalších evropských zemí.

„Otevřeně se stavím na stranu Ukrajiny, protože poté, co jsem viděl zprávy ze západních, ukrajinských a ruských médií, dokážu poznat, kdo říká pravdu. Teď je čas, abychom všichni mluvili za Ukrajinu. Myslím, že jsme v nejhorší světové krizi od druhé světové války,“ řekl již dříve.

20:58
Dnes

V obsazeném Skadovsku v Chersonské oblasti zahřměly exploze. Při incidentu zemřel jeden člověk a další čtyři byli zraněni.

20:45
Dnes

Ruská okupační vojska vlastně přeměňují dobytou Záporožskou jadernou elektrárnu a současně největší jadernou elektrárnu v Evropě na vojenskou základnu poblíž fronty, používají ji jako štít.

Píše o tom Wall Street Journal s odvoláním na evropské a ukrajinské úředníky.

20:44
Dnes

Chersonští partyzáni pokračují v úspěšném předávání informací Ozbrojeným silám Ukrajiny, uvedli sami na Telegramu. „Budeme blokovat budovy, budeme bojovat v ulicích a také na mostech. Nevzdáme se ani kousku naší země. Nepodporujeme žádnou ruskou vládu v Chersonu. Všichni, kdo se do toho zapletli, už jsou na seznamu smrti,“ uvedli. 

Také sdíleli video s bezvládně visícím tělem okupanta jako varování pro ostatní. 

Zobrazit celý online

Video  Ocelárny Azovstal: Klíčové místo odporu v Mariupolu  - Reuters/ Ria Novosti
Video se připravuje ...

Video se připravuje ...
Další videa