Neděle 28. května 2023
Svátek slaví Vilém, zítra Maxmilián
Jasno 22°C

AURES Holdings uzavřel partnerství s SK Slavia Praha, klubu poskytne 30 vozů

18. července 2022
09:23
Prezentace klienta: Toto není redakční text. Redakce Blesku nezodpovídá za jeho obsah

AURES Holdings se na dva roky s opcí na další období stává hlavním partnerem v poskytování mobility fotbalovému týmu SK Slavia Praha. Klubu poskytne 30 vozů z nabídky své značky zánovních vozů Mototechna a Mototechna Drive. Značka Mototechna letos v září oslaví deset let působení na trhu od obnovení své existence v roce 2012.

„S kluby z nejvyšší fotbalové soutěže naše společnost různými formami spolupracuje již šest let, protože fotbal je pro nás z hlediska marketingu velmi atraktivní. Zajišťuje nám přímý a častý kontakt s našimi potencionálními zákazníky z řad fotbalových fanoušků, ale i byznysových partnerů. Spolupráce s SK Slavia Praha je pro nás zajímavá, protože v regionu Hlavního města Prahy nabízíme na dvou pobočkách Mototechny největší množství zánovních vozů v České republice, sídlí tu také naše půjčovna vozů Mototechna Drive a zároveň má Slavia fanoušky po celé České republice,“ říká Karolína Topolová, generální ředitelka a předsedkyně představenstva AURES Holdings.

„Je mi nesmírnou ctí, že Slavia opět spojuje síly s jednou z největších automotive skupin ve střední Evropě – Aures Holdings – a že klubová flotila vozů bude spolu se znakem klubu propagovat také značku Mototechna. A věřím, že naše spolupráce bude prospěšná pro obě společnosti,“ doplňuje ji první místopředseda představenstva SK Slavia Praha Tomáš Syrovátka.

Kromě klubu SK Slavia v Praze AURES Holdings spolupracuje i s druhým významným klubem AC Sparta Praha. „Chtěli jsme v České republice spolupracovat s oběma nejsilnějšími fotbalovými kluby a jsem ráda, že se to podařilo,“ uvedla Topolová. Kromě fotbalistů AURES Holdings podporuje i další sportovce, jako například MMA zápasníky Karlose Terminátora Vémolu a Samuela Piráta Krištofiče nebo přední české tenistky Karolínu a Kristýnu Plíškovy.

V nabídce Mototechny je nyní téměř 1400 zánovních aut. Nejprodávanějšími modely byly v červnu 2022 Suzuki Vitara, Škoda Fabia, Kamiq, Karok či Octavia, Dacia Duster, Suzuki SX4 S-Cross nebo Hyundai Tucson a i30 a Kia Sportage. Půjčovna vozů Mototechna Drive již ke krátkodobému pronájmu nabídla přes 100 modelů aut devatenácti značek. V nabídce jsou nejvíce zastoupeny vozy Škoda následované značkami Hyundai, Volkswagen, KIA či Mercedes. Vozy z Mototechny Drive již nyní jezdí mnoho hráčů Slavie i Sparty, kteří si je pořídili bez ohledu na oficiální dohody o partnerství.

Video  Tisková konference AAA o elektromobilitě  - Blesk TV
Video se připravuje ...

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa