Úterý 21. května 2024
Svátek slaví Monika, zítra Emil
Polojasno, bouřka 23°C

Driverama uzavřela oficiální partnerství s Erdoğanem Atalayem, hvězdou populárního seriálu Kobra 11

24. ledna 2022
16:27

Driverama, technologická online platforma skupiny AURES Holdings pro obchod s ojetými vozy v západní Evropě, uzavřela oficiální partnerství s Erdoğanem Atalayem, který je známý především jako představitel hlavní role Semira Gerkhana v populárním seriálu televize RTL "Kobra 11".

Semir nyní vymění televizní studio za automobilový e-shop, protože pomůže akcelerovat rozjezd značky Driverama jako její oficiální ambasador. Na platformě Driverama mohou jednotlivci prodávat svá vozidla rychle, snadno a bez jakýchkoli potíží díky využití špičkové technologie umělé inteligence a algoritmického ocenění v reálném čase, které umožňuje rychlé, přesné a transparentní cenové odhady na základě tržních dat.

Eldar Vagabov, provozní ředitel společnosti Driverama, je nadšený, že může Erdoğana přivítat na palubě: "Mnoho z nás vyrostlo při sledování akčních pořadů v televizi. Vždy mě fascinovaly hrdinské postavy, které chtěly udělat svět spravedlivějším a bojovaly proti padouchům. V poněkud podobném duchu jsme se i my v Driveramě rozhodli postavit se záporným postavám v tomto odvětví a změnit trh s ojetými vozy tak, aby byl celý sektor transparentnější a spravedlivější. Zjednodušeně by se dalo říci, že nyní bojujeme společně za dobrou věc."

Stanislav Gálik, generální ředitel společnosti Driverama, k tomu uvádí: "V Driveramě jsme zastánci férovosti a transparentnosti, takže Erdoğan byl pro nás při výběru ambasadora jasnou volbou, protože přesně tyto hodnoty v roli Semira Gerkhana ze seriálu Kobra 11 ztělesňuje. Je to vřelý, upřímný a charismatický člověk a my jsme velmi rádi, že s ním můžeme spolupracovat."

Erdoğan Atalay reaguje: "Když jsem hledal důvěryhodnou online platformu pro nákup ojetých vozů, narazil jsem na Driveramu. Můj pozitivní první dojem se rychle upevnil, když jsem obdržel žádost o spolupráci s touto společností a během našich prvních rozhovorů jsem se dozvěděl, jak je celý tým Driverama zapálený pro podnikání, své zákazníky a pozitivní dopad, který může mít na toto odvětví.  Dobře jsem se také seznámil s vedením společnosti Driverama, zejména se Stanem Galikem a Eldarem Vagabovem, a těším se na další úzkou spolupráci s oběma."

Seriál "Kobra 11" se na kanálu RTL vysílá již více než 25 let a převzaly ho televize přibližně ve 120 zemích včetně České republiky. Erdoğan Atalay hraje detektiva Semira Gerkhana a je jediným současným členem hereckého obsazení, který v seriálu působí od jeho prvního dílu. Nyní hraje po boku Pii Stutzensteiové, která od roku 2020 hraje Vicky Reisingerovou. Akcí nabitý seriál se letos poprvé vrací na naše obrazovky jako celovečerní třídílná série. První díl s názvem #jedendrittentag se má vysílat v prvním čtvrtletí roku 2022.

Petrey ( 16. února 2022 09:50 )

Simír ty voe to je strejda

Uživatel_5566962 ( 15. února 2022 19:09 )

hmm tak to vypadá dobře!

Zobrazit celou diskusi