Řidiči toho měli dost: Výmol „vyzdobili“ vánočním stromečkem

Autor: kru, kon - 
10. května 2019
19:18

Klička doleva a honem zpátky, než něco pojede naproti! Řidiči z Krnova mají patálie s otravnou dírou na hlavním tahu na Bruntál. Aby na problém upozornili, zasadili do výmolu vánoční stromeček!

Proč trčí z díry zrovna symbol Vánoc? Prý proto, že se tam vyhýbají už od loňského prosince. Na první pohled by mělo jít pro silničáře o banalitu. „Silničáři mají Vánoce, Krnov, ulice Revoluční a díra, bez které se už neobejdeme. Přimlouvám se, aby se nespravovala, protože ti, co tudy jezdí denně, už za ty měsíce objížďky nebudou umět projet rovně,“ napsala ironicky na facebook Martina.

Silnice I. třídy patří pod Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) a krnovští šoféři už pátý měsíc marně čekají, kdy zmizí. Místo je hodně nebezpečné. „Málem se tu stal i smrťák. Autobus se snažil pustit dva motorkáře, kteří díru objížděli, a natlačil na patník cyklistu, který jel ve stejném směru jako on. Scházely centimetry a chlapa rozdrtil,“ upozornil Blesk pan Miroslav. Ten situaci každý den sleduje ze zahrádky restaurace naproti.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud