Nehoda tří vozidel na Pardubicku zablokovala dopravu

Nehoda na Pardubicku
Autor: ČTK, ital - 
5. 5. 2019
14:25

V neděli krátce po poledni došlo na Pardubicku k dopravní nehodě tří aut na silnici I/35 vedoucí z Vysoké u Holic směrem na Jaroslav. Při havárii se zranilo šest lidí, z toho dvě děti a doprava na silnici musela být přerušena. Na místě zasahují hasiči, policie a záchranná služba, která všechny raněné dopravila do nemocnice.

K dopravní nehodě došlo v neděli po poledni na Pardubicku poblíž obce Vysoká u Holic na frekventované silnici I/35. Havárie, při níž se zranilo 6 lidí, zablokovala na vozovce dopravu. Na místo dorazili hasičské jednotky z Holic a Vysokého Mýta.

Mluvčí záchranné služby Pardubického kraje Aleš Malý řekl pro ČTK, že všechny zraněné osoby byly převezeny do nemocnice v Pardubicích. „Zranění nebyla vážná, většinou drobné tržné rány a pohmožděniny,“ oznámil Malý.

Mluvčí pardubické policie Eva Maturová sdělila, že policisté u všech řidičů provedli dechovou zkoušku s negativním výsledkem na přítomnost alkoholu. Doprava musela být odkloněna přes obec Jaroslav, nicméně provoz by se měl obnovit během hodiny. Příčina nehody zůstává předmětem vyšetřování.

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud