Nehoda tří vozidel na Pardubicku zablokovala dopravu

Nehoda na Pardubicku  (Autor: Hasiči Pardubický kraj/Twitter)
Autor: ČTK, ital - 
5. května 2019
14:25

V neděli krátce po poledni došlo na Pardubicku k dopravní nehodě tří aut na silnici I/35 vedoucí z Vysoké u Holic směrem na Jaroslav. Při havárii se zranilo šest lidí, z toho dvě děti a doprava na silnici musela být přerušena. Na místě zasahují hasiči, policie a záchranná služba, která všechny raněné dopravila do nemocnice.

K dopravní nehodě došlo v neděli po poledni na Pardubicku poblíž obce Vysoká u Holic na frekventované silnici I/35. Havárie, při níž se zranilo 6 lidí, zablokovala na vozovce dopravu. Na místo dorazili hasičské jednotky z Holic a Vysokého Mýta.

Mluvčí záchranné služby Pardubického kraje Aleš Malý řekl pro ČTK, že všechny zraněné osoby byly převezeny do nemocnice v Pardubicích. „Zranění nebyla vážná, většinou drobné tržné rány a pohmožděniny,“ oznámil Malý.

Mluvčí pardubické policie Eva Maturová sdělila, že policisté u všech řidičů provedli dechovou zkoušku s negativním výsledkem na přítomnost alkoholu. Doprava musela být odkloněna přes obec Jaroslav, nicméně provoz by se měl obnovit během hodiny. Příčina nehody zůstává předmětem vyšetřování.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud