Policista Jan K. (†33) zahynul při autonehodě: Sbírku pro těhotnou partnerku vyhlásili kolegové

Posledního dubnového čtvrtka došlo na Karlovarsku k tragické dopravní nehodě. Do kolize osobního a nákladního vozu na křižovace v Bochově na Karlovarsku se připletl i policista Jan K. na čtyřkolce. Bohužel jeho havárie měla tragické následky. Policista srážku nepřežil a jeho těhotná přítelkyně zůstala na všechno sama.
Právě proto se rozhodli jeho kolegové vypsat sbírku, která by měla alespoň trochu ženě ulehčit a ukázat jí, že nezůstala jen sama se svým žalem.
„V souvislosti s úmrtím našeho mladého kolegy a po předchozí dohodě s vedením Územního odboru Karlovy Vary prosíme o pomoc v obtížné situaci, ve které se ocitla těhotná družka našeho kolegy,“ napsali policisté na stránky facebookové skupiny Unie bezpečnostních složek.
Současně informují o tom, že k podpoře nešťastné ženy bude sloužit transparentní účet. Ti, kteří chtějí mladou ženu v nelehké situaci podpořit, mohou až do 30. 6. peníze poukázat na číslo účtu: 2900339973/2010 s tím, že do zprávy pro příjemce mají uvést Jan K.
Je mi líto každého mladého člověka,který tragicky nebo vážnou nemocí
příjde o život, ale proč by měl národ přispívat pozůstalým jsem nikdy
nepochopila... Chápu solidaritu zaměstnanců a okolí, ale není to fér
výzva do novin, pro ostatní neznámé lidi. Paní x z vedlejšího domu a
v x městě také nechce, aby jí někdo přispíval, že jí zemřel manžel a
ona je na děti sama.....