Vysílali jsme: Vyloučila ODS Klause mladšího ze strachu? Komu to prospěje?

Autor: Bohuslav Štěpánek - 
18. 3. 2019
14:45

Vyloučila Občanská demokratická strana Václava Klause mladšího ze svých řad ze strachu? Jak moc bude rozhodnutí stranu bolet? Nejen o tom hovořili živě v pořadu Blesku Epicentrum místopředseda poslaneckého klubu ODS Marek Benda a komentátor Petr Holec.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Konec kauzy Čapí hnízdo - Státní zástupce zastavil stíhání Andreje Babiše

matne ( 18. března 2019 15:46 )

Tak toto tema mě osobně zatím nechává zcela klidným. Mám pocit že se to vyřeší jakkoli - "nic se neděje..."

penecas ( 18. března 2019 15:44 )

zřejmě názor voliče ANO a obdivovatel podrazáků

petr12 ( 18. března 2019 15:36 )

pitomci ODS se bojí chytrého Klause ml jediný politik který měl názor,přehled,a byl opravdu chytrý politik.Jenže jak se říká Fialo lépe se vládne nemehlum,řit vlezcum,netáhlum,obecným blbum nevzdělancum Němcová,Benda podvodník student,Stajnura vodicí pejsek Fiali atd vy jste tomu dali véčkaři už vám chybí jen blondatá bestie!!

kathynka ( 18. března 2019 15:29 )

penecas, naprostý souhlas s Vámi. Nechť se věnuje pouze školství. S jeho názory co se školství týče jsem celkem souhlasila, ale od jisté doby, co se drápe na vrchol a jak se proflakuje, že by s otcem chtěli kandidovat na příští hlavu státu po Zemanovi tak to je velmi troufalé...

Sittowa ( 18. března 2019 15:22 )

To synáček starýho tlustýho Bendy je v ODS úplně na howno.

Zobrazit celou diskusi
Další videa